Miłośnicy sieciowego strzelania powinni być zadowoleni. Epic Games poinformowało media i fanów swoich produkcji o wydaniu pierwszego zestawu dodatków do ich najnowszej produkcji. Jeśli więc bawicie się Unreal Tournament 3, to powinniście pobrać ten zestaw. Wśród plików znajdziecie pięć nowych map dla trybu deathmatch i jedną mapę dla trybu Warfare, Capture the Flag oraz Vehicle Capture the Flag. Możecie je wykorzystać w pecetowej wersji gry i na konsoli Playstation 3. W przypadku komputerów osobistych archiwum z plikami waży mniej więcej 300MB, na japońskim superkomputerze będziecie musieli pobrać 190MB danych. Link do Community Bonus Pack 3: Volume 1 umieściliśmy pod treścią newsa.

Unreal Tournament 3 Community Bonus Pack 3: Volume 1

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. Ale to patch nie jest tylko bonus pack, nie zmienia silnika gry – po prostu dodaje nowe mapy i to nie te od Epic’a tylko wybrane wśród tych które zrobili gracze. Pewnie można je zassać z sieci gdzieś pojedynczo.

  2. Ściągnąłem mapy i:- te do deathmatha i TDM są świetne (Hong Kong, Iron Maiden 2 itd. ), bardzo pomysłowo zaprojektowane- ta jedna (juz nie pamiętam jak sie nazywa) do Capture the flag jest dobra- i na koniec te do Warfare i VehicleCTF są niczego sobie, chętnie w nie pogrywamDziekuje ekipie Epic Games, że interesują się swoimi klientami, a przede wszystkim za to, że tak świetne dodatki można nabyć za darmo! Żeby inni developerzy brali z nich przkład. Oby tak dalej!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here