Na temat możliwości stworzenia takiej pozycji wypowiedział się sam Sid Meier. Ojciec Cywilizacji przyznał w jednym z wywiadów, że chętnie spróbowałby swych sił w tym gatunku. Nadal jednak jest zbyt wcześnie żeby mówić o nadejściu Cywilizacji MMO. W tej chwili jego firma jedynie bada możliwość stworzenia takiego tytułu. Mimo to Sid twierdzi, że myśl o zrobieniu czegoś, co do tej pory pozostawało poza jego obszarem zainteresowań, wydaje mu się kusząca. Czy będzie to więc jego następny projekt? Ciężko powiedzieć.
Meier jednocześnie przyznał, że ma już w głowie pomysł na kolejną pozycję singlową. Istnieje więc szansa, że Cywilizacja MMO pojawi się na rynku. Nie wiadomo jednak czy będzie to dopiero po wydaniu jeszcze jednego tytułu autorstwa legendy elektronicznej rozrywki, kolejnych dwóch a może dopiero po pojawieniu się trzech pozycji Sida. Nam taki pomysł wydaje się całkiem interesujący. Ciekawi jednak jesteśmy co na ten temat myślicie wy. Nie trzymajcie nas w niepewności. Komentujcie naszego newsa – wypowiedź Meiera.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

5 KOMENTARZE

  1. też nie wyobrażam sobie CivMMO, no bo jak będziesz kontrolować całą nację ? przecież to już jest Multi Internetem . . . a ile tych nacji będzie w grze ? 2000 ? O_o

  2. Też nie potrafię sobie tego wyobrazić. Chociaż – znając Meiera sam pomysł wydaje się bardzo ciekawy. Bo jestem pewien, że stworzyłby on coś bardzo oryginalnego i grywalnego – Civilization Online które sprzedałoby się w milionach egzemplarzy.

  3. Jakoś nie widze Civ w postaci MMO i chyba nie chce widzieć :/ Straszeni lubię Civilizacje począwszy od pierwszej części w którą grałem jeszcze na moim starym wysłużonym 386sx o których połowa obecnych nie słyszała hehe :> Civ to klasyka i nie powinni niszczyć dobrego imienia :/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here