Uwielbiacie grać na konsolach, ale wasze portfele krzywo na was patrzą kiedy po raz kolejny wyciągacie 229 czy 259 złotych na nowy tytuł? Być może już wkrótce będziecie mogli kupić część pozycji w nowych, niższych cenach. Wszystko to dzięki wydaniu ich w Platynowej Kolekcji. Według krążących w sieci plotek, w tej chwili pierwsze gry tego typu już zmierzają do Japonii. Wśród „przecenionych” tytułów znaleźć mają się Ridge Racer 7, Resistance: Fall of Man, Gundam: Target in Sight oraz Ninja Gaiden Sigma. W Kraju Kwitnącej Wiśni ich cenę detaliczną prawdopodobnie ustalono na 3800 jenów, czyli jakieś 100-120 złotych.

Poproszone o komentarz Sony odpowiedziało jedynie, że dotychczas na wszystkich ich platformach sprzedawano najciekawsze gry w Platynowej Kolekcji. Być może stanie się tak również w przypadku Playstation 3. Dla nas brzmiało to jak „Tak!”. Oczywiście kiedy centrala firmy potwierdzi tę informację złapiemy za telefon i dowiemy się, co na jej temat może powiedzieć jej polski oddział. Obyśmy tylko nie usłyszeli: „Tak, będzie obniżka. Platynowa Kolekcja będzie trafi do sklepów w cenie 220 i 250 złotych”.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

7 KOMENTARZE

 1. Bylo by miło ze strony naszych panow:) z drugiej strony to zadna łaska za te wymienione tytuly moim zdaniem wiecej nie sa warte. . .

 2. Na kompy gry są tańsze ale i uboższe. Na konsoli można pograć sobie na splicie, a rzadko która gra na kompa ma taką opcje.

  • Na kompy gry są tańsze ale i uboższe. Na konsoli można pograć sobie na splicie, a rzadko która gra na kompa ma taką opcje.

   Gry na PC są przedewszystkim sprzętorzerne. Często wymaga to podpięcia dodatkowego ramu czy lepszego procka. Co do ceny gier na konsole to trzeba sobie radzić i allegro w tym pomaga. Można kupić używaną i w doskonałym stanie gre za przystępną cenę. Jest jeszcze ciemna strona grania, ale jest ryzykowna.

  • Na kompy gry są tańsze ale i uboższe. Na konsoli można pograć sobie na splicie, a rzadko która gra na kompa ma taką opcje.

   Uboższe? A multiplayer?Ja grałem wiele razy na splicie i powiem szczerze, że mi się to nie podoba. Wolę mieć cały ekran dla siebie – przynajmniej coś widzę. Jeżeli brak ‚splitu’ w grach PC dla ciebie oznacza ubogość to masz dość dziwne standardy.

 3. jak platynowa kolekcja to za 120zł niech dadzą gta iv killzone 2 gran turismo 5 i burnouta paradise jeszcze wcisną

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here