Przenoszący nas do Afryki shooter lada chwila trafi do sklepów. O Far Cry 2 pisaliśmy już sporo. Teraz przypominamy więc tylko, że jednym z kluczowych elementów gry, które jej autorzy chcieli podkreślić jest klimat, możliwość zanurzenia się przez gracza w wirtualnym świecie, tak by zapomniał o otaczającej go rzeczywistości. Mówił o tym przedstawiciel Ubisoftu – Clint Hocking – kiedy parę miesięcy temu mieliśmy okazję z nim rozmawiać. I właśnie ten element gry został wyeksponowany w jej najnowszym zwiastunie filmowym. Pochodzi on z branżowej imprezy PAX 2008. Jeśli więc czekacie na „najbardziej gorącą” strzelankę tego roku, to już teraz rzućcie okiem na klip umieszczony przez nas pod treścią newsa.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

8 KOMENTARZE

  1. O ile Far Cry robiony przez Cryteka na PC miał wspaniałą grafę i całkiem niezłą grywalność to dopiero Far Cry: Instincts Predator (czyli wersja konsolowa) został przeze mnie lepiej odebrany. W przypadku pecetowej wersji znużenie chwyciło mnie za gardło gdzieś w połowie gry i nie puściło do końca. Praktycznie odetchnąłem gdy udało się go skończyć. Natomiast w Instincts Predator grało mi się dobrze do samego końca, a było równie ciężko w niektórych momentach. Jednak ten specyficzny świat wysp Mikronezji dał o sobie znać i dzięki temu gra zyskała kilka dodatkowych plusów za niezły klimat. Ogólnie wyżej oceniam wersję konsolową. Co to ma wspólnego z FC 2? Otóż ma i to dużo. Druga część jak i konsolowy FC są robione przez tego samego developera. Crytek nie miał nic wspólnego z tym projektem z czego bardzo się cieszę. Dla mnie Ubisoft i marka Far Cry kojarzą się z niepowtarzalnym klimatem w ich produkcjach. A po dotychczasowych materiałach z FC2 ośmielę się powiedzieć, że gra będzie chwytała za gardło swoimi miejscówkami delikatnie muskając nasze zmysły świetną oprawą audio-video. Do zobaczenia na sawannie 😉

  2. Wiecie czego brakuje w Far Cry 2 ?Przede wszystkim niszczenia! Każdy, powtarzam każdy, lubi coś sobie porozwalać. Dobrze jest to oddane w Crysisie, skoro tam mogli to czemu nie tu?

  3. Wysocki, a czy Tyś widział jakikolwiek filmik z Far Cry 2 czy jesteś kolejnym Crysisowym chłopkiem i Wielkie Dzieło Crytek ™ świat Ci przysłania?A co do Far Cry 2 jako takiego – na początku byłem sceptyczny, ale z każdą kolejną prezentacją coraz bardziej mnie kupują. Nacisk na „wejdź w skórę postaci” to to co lubię. W sumie ciekawy motyw, Far Cry 2, którego początkowo uważałem za „o nie, kolejny Crysis płytki jak kałuża na Saharze” coraz bardziej mnie do siebie przekonuje, podczas gdy taki Mirror’s Edge, który na wejściu uznałem za objawienie, wywołuje kolejne obawy, czy się aby nie przeliczyłem. . . Nie spodziewałbym się. . .

  4. i ciekawe ile procesorow potrzeba miec zeby zagrac 10 ? moze ze 4 karty grafy jeszcze? ja mam q6600 4×2,4 GHz 4 giga ramu i geforca 8800 gtx i modle sie zeby ta gra na tym odpalila

  5. Mam wrażenie, że ktoś tu sobie żarty stroi. . . Najpierw Wysocki stwierdza, że w FC2 nie ma demolki, podczas gdy bodaj 70% dotychczas wydanych filmików prezentowało właściwie tylko ją, a potem Wu7ek wyskakuje z konfiguracją a’la centrum sterowania tokamakiem i modli się, żeby gra się odpaliła. I to PO podaniu oficjalnych wymagań sprzętowych tytułu. . . Chciałeś się pochwalić czy co?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here