Wiadomość opublikowana na łamach serwisu Kotaku rozłożyła nas na łopatki. Zapomnijcie o wędce, grillu, balance boardzie i innych gadżetach zbierających kurz gdzieś w szafie. Jeśli macie jeszcze w domu miejsce na dodatkowe akcesoria do Nintendo Wii, to koniecznie musicie się zapoznać z produktem firmy Bigben Interactive.

Jest nim stacjonarny rower (Cyberbike), który będzie można podłączyć do konsoli Wielkiego N. W zestawie z tym gadżetem (?) znajdziemy jedną grę, w której zajmujemy się sprzątaniem świata. Robimy to jeżdżąc na rowerze napędzanym siłą naszych mięśni. Nie zsiadając z siodełka podnosić będziemy większe i mniejsze odpadki, dzięki czemu Matka Ziemia będzie uśmiechnięta, a nasze dzieci podrosną na planecie wolnej od zanieczyszczeń.

Tak to przynajmniej wygląda w wirtualnej rzeczywistości. Jeśli jednak zaciekawił was ten opis, to na pewno zainteresuje was informacja mówiąca, iż Cyberbike powinien trafić do sklepów w styczniu przyszłego roku. Urządzenie jest kompatybilne z Mario Kart Wii, ale w chwili obecnej jego cena nie jest znana. Wszyscy jednak wiemy, że zdrowie i ekologia jej nie posiadają. Odkładajcie więc pieniądze na cudo, które widzicie na miniaturce dołączonej do naszej wiadomości.

Aktualizacja: Pod treścią naszego newsa znajdziecie materiał filmowy ukazujący Cyberbike w akcji.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here