W sieci pojawiła się plotka na temat kolejnej produkcji, którą Rare chce podbić serca posiadaczy 360tek. Studio nie do końca zachwyciło nas swoimi „dużymi” tytułami. Tym razem ma więc spróbować szczęścia na usłudze Live Arcade. Ich nowe dzieło ma się nazywać „The Fast and the Furriest” i być zbiorem mini-gier sportowych, w których wystąpią między innymi postaci z gier Banjo czy Conker. W tej chwili mówi się o dyscyplinach takich jak sprint na sto metrów czy bieg przez płotki. Kolejne dyscypliny sportowe, jeśli będzie na nie zapotrzebowanie, pojawiać się będą w formie rozszerzeń (zapewne płatnych).

TFatF obsługiwać ma kamerkę Live Vision, która w tym przypadku ma mieć funkcjonalność zbliżoną do akcesoriów Nintendo Wii. Dzięki niej nie tylko wrzucimy swoją własną twarz do gry. Kamera zastępować ma pada i umożliwiać zabawę, sterowanie za pomocą gestów. Jeśli to jest plotka, to pojawia się w niej zadziwiająco dużo informacji. Jak zwykle musimy się uzbroić w cierpliwość i czekać na oficjalny komentarz Microsoftu albo Rare. Coś nam jednak mówi, że The Fast and the Furriest rzeczywiście powstaje.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. Niech lepiej zrobią nowego Conker’a z Ze Specialistą”Anyway, vat ver ve? Ze milk, ze milk, ze table, ze table! Vat shall ve do vit zis? Clean slate, ja. Clean slate. Anti-Gravity Chocolate. . . is kinda vurking! Ah, zat vill do. . . Out the fucking vindow vit zat” :)To była piękna gra, po odpaleniu emu N64 i skończeniu tego tytułu długo zastanawiałem się jak mogłem przeoczyć taką perełkę. . .

    • Niech lepiej zrobią nowego Conker’a

      całkowicie popieram. Conker to jedna z najzabawniejszych gier jakie grałem. Gdyby jeszcze tak wyszła na PC. eh. . .

  2. Tak pamiętam RARE z czasów N64 a gry które robili były poprostu wspaniałe. Już nie mogę się doczekać Banjo III na x360 a potem mam nadzieję że wezmą się za Conkera II bo pierwsz część była najlepszą grą tego studia. Fakt nie wyszło im z Perfect Dark Zero ale Cameo już było całkiem znośne a viva pinata nie grałem więc się nie wypowiadam. I teraz mam dylemat bo jeżeli do obsługi tej gierki wyamgana będzie kamera to napewno w nią nie zagram ( szkoda kasy na kamerkę tylko dla 1 czy 2 gierek arcade gdyby było ich więcej . . . wtedy taka inwestycja miała by sens )

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here