Na oficjalnej stronie internetowej firmy Rockstar pojawił się krótki zestaw pytań i odpowiedzi związanych z tytułową produkcją. Znajdziemy wśród nich ciekawostkę mówiącą o poziomach trudności, które zostaną nam udostępnione w trakcie zabawy. Przedstawiciele Gwiazdy Rocka przyznają, że będziemy mogli je zmieniać po raz pierwszy w historii ich produkcji przenoszących nas do wielkiego, otwartego świata.

Samo Red Dead Redemption posiadać będzie trzy różne poziomy trudności. Casual oferuje pełen system automatycznego celowania. Na tym poziomie o wiele szybciej zregeneruje się nam także zdrowie. Bardziej wymagający będzie „Normal”, w którym prawa gałka na kontrolerze pozwala przeskakiwać pomiędzy różnymi częściami wirtualnych wrogów. Dzięki temu bez problemu wycelujemy i strzelimy im w nogę czy głowę. Dla największych zabijaków przygotowano natomiast poziom „Expert”. W tym przypadku sami, w pełni odpowiadamy za celowanie. Podejrzewamy również, że eksperci nie będą mogli zostać trafienie tyle razy co niedzielni gracze, choć firma Rockstar tego akurat już nie napisała.

Na tym co już napisaliśmy kończą się w zasadzie ciekawostki związane z poziomami trudności z Red Dead Redemption. Nas zmartwiło oczywiście to, że tylko na najwyższym z nich gra w żaden sposób nie ułatwia celowania. Osoby lubiące wyzwania mogą więc śmiało uznać, że w tytułowej produkcji nie ma żadnych poziomów trudności – zainteresuje je przecież tylko i wyłącznie „ekspert”.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here