Dobiegł końca jeden z dwóch konkursów organizowanych przez Valhallę i firmę Nicolas Games. Aby wygrać jedną z dziesięciu kopii gry Sins of a Solar Empire musieliście wymienić trzy główne frakcje występujące w tej produkcji. Po raz kolejny wszyscy Wikingowie byli jednomyślni – udzielili poprawnej odpowiedzi. Niestety mamy dla was tylko dziesięć kopii tej strategii czasu rzeczywistego. Rozlosowaliśmy je wśród wszystkich uczestników konkursu. Redakcyjna sierotka wylosowała następujących czytelników i to oni otrzymają nagrodę:

Neth
Witcher
Vramin
Nikvist
Mrowka140
Zonk
Krisk
Czarna_Hanka
Kefir
Silent

Dziękujemy wszystkim za wzięcie udziału w zabawie. Osobom wymienionym przed chwilą gratulujemy wygranej. Oprócz kopii gry dostajecie od nas 50 punktów V.

Tych dziesięciu użytkowników prosimy o przesłanie maila ze swoimi danymi na adres k.pielesiek@valhalla.pl. W temacie wiadomości wpiszcie hasło „Sins of a Solar Empire”. Na zgłoszenia czekamy do północy czwartego sierpnia. Zwycięzcy, którzy do tego czasu nie zgłoszą się do nas stracą swoją nagrodę. Trafi ona w ręce innej osoby biorącej udział w konkursie.

Przy okazji przypominamy też o drugim konkursie, w którym możecie wziąć udział. Znajdziecie go tutaj.

Aktualizacja: Wczoraj o północy na redakcyjnym mailu mieliśmy tylko pięć z dziesięciu maili od osób, które wygrały kopię Sins of a Solar Empire. Następujący użytkownicy dostaną od nas nagrodę:

Neth
Witcher
Vramin
Krisk
Silent

Nagrody pozostałej piątki zgodnie z zasadami konkursu przechodzą w ręce innych użytkowników. Tym razem nie będziemy ich jednak ponownie losowali. Piątka nowych wielkich wygranych, to osoby, które jako pierwsze udzieliły poprawnej odpowiedzi na nasze pytanie. Są to:

Abbalah
Geek
Barto
Obcy 2003
Obcy

Tych pięciu użytkowników prosimy o przesłanie maila ze swoimi danymi na adres k.pielesiek@valhalla.pl. W temacie wiadomości wpiszcie hasło „Sins of a Solar Empire”. Na zgłoszenia czekamy do północy ósmego sierpnia. Zwycięzcy, którzy do tego czasu nie zgłoszą się do nas stracą swoją nagrodę.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

28 KOMENTARZE

 1. Nie wylosowano mnie 🙂 Szkoda. Zwycięzcą gratuluje i życzę dobrej zabawy z grą. Ja po swoją kopię wybiorę się do sklepu 🙂

 2. Mail wysłany. Nie liczyłem na wygraną. W końcu w konkursie wzięło udział prawie 60 osób. Lucky. Szkoda, że nie zagrałem ostatnio w totka – może to mój szczęśliwy tydzień?

 3. WOW, wygrałem, Valhalla jest najlepsza !!!Śmieję się do siebie głośnym HAHA, bo ciężko mi w to uwierzyć, że wygrałem. Mail wysłany. Gratuluje reszcie zwycięzców, teraz tylko trzeba się dogadać na jakiś sparing i zacząć grac :]

  • chyba nigdy nic nie wygram:( no ale cóż poradzić:) Gratuluję zwycięzcom:)

   Skoro ja wygrałem, to i ty wygrasz jeszcze nie raz. 🙂 No ale tym razem nie wygrałem 😀 Hyhy. Kurde, to pewnie przez to, że nie skontaktowałem się z Katmayem, jak zawsze to robię, kiedy jest konkurs, a chcę wygrać. . . . no cóż, moja strata. Ewentualnie któryś z was szczęśliwcy nie otrzyma swojej kopii, jeżeli Krzysiek jeszcze wam ich nie wysłał. Wtedy zrobimy tzw. ‚zawieruszenie na poczcie’ i przesyłka poleci do Puław, do mnie. :DA tak serio już i na poważnie 😛 gratuluję wszystkim, którzy wygrali! Bravo! Bravo! Jak widać, każdy ma szansę na wygraną! Oby więcej konkursów, oby więcej!!!! 😀

 4. Mail wysłany, mam nadzieję że nie ma żadnych problemów, wysyłając go wczoraj poprosiłem o potwierdzenie wyboru, ale żadnej informacji nie uzyskałem.

 5. U mnie też mail już poszedł. To już moja druga wygrana na Valhalli, dawno temu wygrałem IGI2: Covert Strike. Żeby jeszcze w totka tak mi szło 😉

 6. Osoby biorące udział w konkursie proszone są o sprawdzenie jego aktualizacji. Jedynie pięciu z dziesięciu wylosowanych zwycięzców zgłosiło się po nagrody. Wybraliśmy więc kolejnych pięciu Wikingów, którzy mają szansę stać się posiadaczami Sins of a Solar Empire.

 7. Ja tam nie będę odmawiał. Jak dają to biorę. Strata tych co nie pilnowali :)Maila wysłałem.

  Tak, ale wysłałeś go nie tam gdzie trzeba i sam też byś stracił. Dobrze, że akurat go wypatrzyłem wśród X innych maili.

 8. Wysłałem go dokładnie na ten adres, który jest podany w aktualizacji. Więc może to tam trzeba go zmieniać by maile od innych zwycięzców przypadkiem nie zaginęły.

  Tych pięciu użytkowników prosimy o przesłanie maila ze swoimi danymi na adres k. pielesiek@valhalla.pl.

 9. Nie zmieniło się jednak

  „W temacie wiadomości wpiszcie hasło „Sins of a Solar Empire”.

  myślałem, że nie muszę całego regulaminu przepisywać

 10. To z emocji. Ja k zobaczyłem że jednak wygrałem to się podekscytowałem i mi się wybiórcze patrzenie włączyło 🙂 Także rada dla kolejnych zwycięzców – nie popełniajcie tego błędu co ja – czytajcie regulamin 🙂

 11. Paczki wysyła Nicolas Games. Zapewne sprawa zostanie załatwiona w poniedziałek kiedy wrócimy z Fun Day’a. Wszystko przedłuża się przez was drodzy Wikingowie. Jedynie pięć osób zgłosiło się po nagrody i musieliśmy wylosować kolejne i odczekać aż prześlą nam dane.

 12. U mnie cisza. Ale skoro to tym razem wysyła sam Nicolas Games, a nie Valhalla to pewnie można się domyśleć po czyjej stronie jest wina 🙂

 13. Mogę tylko powiedzieć, że sześć dni temu (19. 08. 2008) dostałem taki email od firmy Nicolas Games:

  „zlecenie wysyłki już poszło, więc gry dotrą do ludzi lada dzień”

  Lada dzień panowie. Lada dzień. . . A może dzień później uda się zorganizować konkurs, w którym nie będzie prób oszukiwania, uczestników którzy nie odbierają nagród, nie będzie takich, którzy nie dosyłają swoich danych i kilku innych rzeczy, które sprawiają, że kłopot macie i wy i my. Ah marzenia.

 14. Doskonale rozumiem i nie mam pretensji do „V”. Na przyszłość może da się napisać skrypt/moduł, który automatycznie powiadamia na maila, że zostało się zwycięzcą konkursu.

 15. Dostał ktoś już SoaSE? Jestem człowiekiem cierpliwym, mogę czekać – ale ciekawi mnie to czy nagrody zostały już dostarczone, w końcu od ostatniego postu w temacie minął niemal miesiąc. Może jakiś żartowniś wyciągnął paczkę z mojej skrzynki, a ja nic o tym nie wiem?

 16. Krisk —> u mnie też jest cisza. Ale pisz do Katmaya na priv. Ja już mu dałem znać, że jest problem. Inni też to robili. Katmay co prawda nie jest zadowolony, że musi walczyć z fundatorami nagród by te nagrody zostały wysłane, ale gwarantuje ci, że próbuje problem rozwiązać.

 17. Witam serdecznie,W imieniu firmy Nicolas Games chciałbym przeprosić wszystkich zwycięzców, którzy nie otrzymali jeszcze swoich kopi gry. Ze swej strony chciałbym jeszcze zapewnić, że gry został wysłane, a Katmay wcale nie musi z nami walczyć. Wszystkim, którzy zgłosili brak otrzymania nagród zostały one wysłane jeszcze raz. Wierzymy w Waszą uczciwość i staramy się natychmiast naprawić błąd, prosząc jedynie o wyrozumiałość. Pozdrawiam serdeczniePatryk Hamerlak Nicolas GamesMarketing Executive

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here