Za lokalizację gry Shivering Isles odpowiedzialny jest niezwykle doświadczony zespół, którego członkowie pracowali nad przygotowaniem polskiej wersji językowej do podstawowej wersji gry – The Elder Scrolls IV: Oblivion oraz do takich hitów jak: Planescape Torment, Neverwinter Nights czy Bard's Tale. Przypomnijmy, iż lokalizacja Obliviona została doskonale oceniona przez fanów gry a jej najwyższa jakość została potwierdzona świetną oceną w prasie branżowej – 9/10 w najpoczytniejszym magazynie o grach komputerowych – CD Action!

Sam projekt lokalizacyjny to dzieło wręcz ogromne – objętościowo Shivering Isles stanowi ponad 1/3 podstawowej wersji Obliviona a tłumaczenia tekstów zajęły ponad 600 stron, w tym niemal 6 000 linii dialogowych!

Nad całością prac lokalizacyjnych Shivering Isles czuwał Adam Piesiak, Kierownik Działu Lokalizacji Cenega Poland.

„Cieszymy się, że mieliśmy przyjemność pracować nad tak świetną grą. Lokalizacja Shivering Isles była dużym projektem, w który zaangażowany był cały sztab tłumaczy, testerów i korektorów. Jesteśmy przekonani, że dzięki doświadczeniu i współpracy całego zespołu dajemy graczom naprawdę świetny produkt w podwójnej wersji językowej do wyboru!.” – powiedział Adam Piesiak.

Efekty możecie zobaczyc sami – pierwsze screenshoty z polskiej wersji gry dostępne sa pod adresem: www.download.cenega.pl/download_system/?ID=1149

Przypomnijmy tylko, że dodatek Shivering Isles wydany zostanie w podwójnej wersji językowej (do wyboru – oryginalnej angielskiej lub polskiej wersji z napisami), w atrakcyjnej cenie 79,90 PLN.

Najważniejsze cechy The Elder Scrolls IV: Shivering Isles:

Pełny dodatek do najlepszej gry RPG 2006 roku.
Nowa fabuła i zadania do wykonania w krainie szaleństwa i smutku.
2 nowe krainy – Mania i Demenia.
Odwiedź świat działający według zasad chorego umysłu księcia Sheogoratha.
Walcz z mieszkańcami tytułowych wysp – ohydnymi insektami, pożeraczami ciał, szkieletami i wieloma innymi.
Wykorzystaj nową broń i pancerze albo poproś kowali z Crucible i Bliss aby wykuli je dla Ciebie.
Podziwiaj szalone lokacje, pełne pokręconych tuneli ukrytych pod korzeniami drzew.
Odkryj tajemnicę błędnego koła szaleństwa i destrukcji, które zagraża wyspom.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

9 KOMENTARZE

    • A co do lokalizacji, ciekawe co byscie powiedzieli na osadzenie GTA 5 w. . . WARSZAWIE!?!?

      Z uwzględnieniem robót drogowych i stanu nawierzchni? Może jeszcze plus realistyczne natężenie ruchu drogowego? :)Bomba!

  1. GTA Warsaw? Jestem za, ale mam dwa warunki:-Stolica musi byc odwzorowana przynajmniej tak, jak Londyn jest odwzorowany w The Getaway-Absolutna koniecznoscia jest misja, z podkladaniem bobmy przy ulicy wiejskiej ;] Nie wyobrazam sobie, by czegos takiego moglo zabraknac w grze z Polska w roli glownej ;]

  2. Albo SWAT 5 osadzony w Europie w tym kilka misji w Polsce np. odbicie z rąk terrorystów Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Wyobraźcie sobie jaka wrzawa by u nas z tego powodu była. . .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here