Powoli zbliżamy się do Wielkiego Finału Valhalli w Full HD. Jeszcze dziś możecie jednak zdobywać punkty, które mogą zadecydować o tym czy dostaniecie się do ostatniego, najważniejszego etapu naszej zabawy. Jak zawsze o godzinie osiemnastej pokazujemy wam pierwszą część konkursowej grafiki. Za dwie godziny dołączy do niej kolejna fotka oraz Joker. Może do tego czasu poznamy kolejnego finalistę? Kto wie – wszystko zależy od was. Bawcie się więc z nami jeśli chcecie, by do waszego domu dotarł 42” telewizor LCD (model 42LH5000) i odtwarzacz płyt Blu-Ray (model BD370).

Jak zwykle głos możecie oddawać pod treścią naszego konkursowego newsa. Kolejne odsłony zabawy będą się pojawiały w formie aktualizacji wiadomości na dany dzień. Przypominamy również, że edytowanie swojego wpisu dyskwalifikuje dane zgłoszenie.

Aktualizacja: Jak zawsze, po dwóch godzinach zabawy, odsłaniamy kolejny fragment naszej konkursowej grafiki. Dokładamy też do niej Jokera. Przypominamy, że przy podawaniu tytułu dodatkowej gry wasz komentarz musi się zaczynać słowem „Joker”.

Aktualizacja 2: Odsłaniamy ostatnie fragmenty naszego obrazka, a wy przez kolejne dwie godziny możecie jeszcze zgadywać jakie dziś pokazujemy gry. Dokładnie o północy dowiecie się czy ktoś zdobył punkty w odsłonie naszego konkursu poprzedzającej wielki finał.

Aktualizacja 3: Dzisiejsze zagadki po raz kolejny okazały się trudne dla Wikingów. Jokera nie udało się rozszyfrować nikomu. Prawidłowy tytuł drugiej produkcji podali tylko Micielk, który w zasadzie jako jedyny broni honoru naszych czytelników oraz Japko – zwycięzca poprzedniej edycji naszego konkursu, któremu chcecie chyba podarować kolejny telewizor. A co pokazywaliśmy wam dzisiaj? Jokerem była gra O.D.T (Or Die Trying). „Zwykłą” grą był natomiast Pariah.

Jutro wielki finał naszej zabawy. Więcej na jego temat napiszemy koło południa. Wypatrujcie naszych newsów.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

30 KOMENTARZE

 1. Ilu bedzie finalistow? 🙂 Bo patrzac obiektywnie to odpowiedzialem na tylko jedno pytanie (no dwa, ale wpadka z The thingiem i jokerem sie nie liczy) i juz final? 😀

  • Ilu bedzie finalistow? 🙂 Bo patrzac obiektywnie to odpowiedzialem na tylko jedno pytanie (no dwa, ale wpadka z The thingiem i jokerem sie nie liczy) i juz final? 😀

   W regulaminie jest napisane, ze 6. Chyba, ze to tez zmienia. . .

 2. W regulaminie jest napisane, ze 6. Chyba, ze to tez zmienia. . .

  Jako organizator możemy np. zdyskwalifikować ludzi, których nikt kultury nie nauczył.

  • Jako organizator możemy np. zdyskwalifikować ludzi, których nikt kultury nie nauczył.

   Nie wiem gdzie Ty tu widzisz brak kultury. Jako brak kulturu uwazam miedzy innymi ignorowanie kogos i np. brak odpowiedzi na PMy, czyz nie?

 3. Nie wiem gdzie Ty tu widzisz brak kultury. Jako brak kulturu uwazam miedzy innymi ignorowanie kogos i np. brak odpowiedzi na PMy, czyz nie?

  Nie oczekuj odpowiedzi kiedy:a) nie mam co odpowiedzieć ponieważ nie do mnie należy podejmowanie decyzji w tej materiib) kiedy piszesz, że niewiele Cię obchodzi, nie interesuje Cię co do kogo dotarło, wypisujesz co Ci się podoba a co nie i dlaczego przestraszyliśmy się tego i owego. Generalnie wydźwięk tej wiadomości był powiedzmy sobie na poziomie „JA wymagam”. Gdyby był inny, to byś przeczytał to, co napisałem w punkcie „a”

  • Nie oczekuj odpowiedzi kiedy:a) nie mam co odpowiedzieć ponieważ nie do mnie należy podejmowanie decyzji w tej materiib) kiedy piszesz, że niewiele Cię obchodzi, nie interesuje Cię co do kogo dotarło, wypisujesz co Ci się podoba a co nie i dlaczego przestraszyliśmy się tego i owego. Generalnie wydźwięk tej wiadomości był powiedzmy sobie na poziomie „JA wymagam”. Gdyby był inny, to byś przeczytał to, co napisałem w punkcie „a”

   Coz, moze nie zwrociles uwagi na niektore uzyte przeze mnie sformulowania. W takim razie przepraszam bardzo, ze jasno napisalem o co mi chodzi i dlaczego. Nie wiedzialem, ze jestescie tacy delikatni. Jak dla mnie koniec tematu.

 4. Jasno napisał o co chodzi bodajże Aduma. Przy okazji jedyne czego się „domagał” to zwykła odpowiedź na swoją wiadomość. Też byś był „delikatny” gdybyś codziennie czytał kilka wiadomości takich jak Twoja albo jeszcze mniej przyjemnych. Rzeczywiście koniec tematu – dostałeś się do finału, tylko i wyłącznie na tym Ci zależało. Jutro pokażesz na co Cię stać.

 5. O matko jaki nerwowy „dostałeś się do finału, tylko i wyłącznie na tym Ci zależało”. Rozumiem zły dzień, nawałnica pytań itp. Ostro :). Polecam „Persen” po nim jedziesz dalej bez stresu.

 6. O matko jaki nerwowy „dostałeś się do finału, tylko i wyłącznie na tym Ci zależało”. Rozumiem zły dzień, nawałnica pytań itp. Ostro :). Polecam „Persen” po nim jedziesz dalej bez stresu.

  A ja polecam trochę więcej szacunku do cudzej pracy, cierpliwości i czasu. I trochę mniej złośliwości, bo cierpliwość każdego człowieka ma swoje granice.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here