Serwis Gamasutra donosi, iż w trakcie Hollywood & Games Summit, który odbywał się w Los Angeles przedstawiciel LucasArts wyraził zainteresowanie stworzeniem gry na Nintendo Wii. Jim Ward powiedział: „Chcemy wejść w ten temat. Graliśmy już nawet w grę stworzoną na wewnętrzne potrzeby studia, w której można machać mieczem świetlnym za pomocą wiilota. Mieliśmy ubaw po pachy i koniec końców taka gra powstanie”. Ten sam człowiek podkreślił również, że już jesienią powinniśmy zobaczyć efekty pracy tego dewelopera. Nie możemy się już doczekać pierwszych informacji na jego temat. Niech moc będzie z LucasArts.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

9 KOMENTARZE

 1. Willocika na iksika, raz! :)Od dawna myśląc o takim kontrolerze, myślałem o machaniu mieczem w grach. Mam nadzieje, że MS w końcu coś podobnego zrobi.

 2. Wiilot i miecz świetlny to wybuchowa mieszanka. Sam chciałbym pomachać mieczem świetlnym. Ja życzę M$’owi i Sony żeby zrobili podbne padziki „pilociki”.

  • Wiilot i miecz świetlny to wybuchowa mieszanka. Sam chciałbym pomachać mieczem świetlnym. Ja życzę M$’owi i Sony żeby zrobili podbne padziki „pilociki”.

   . . . oj chyba im będzie trudno, bo patenty juz dawno są spisane. . . trzeba bylo wcześniej myśleć a nie podniecac sie grafiką 😀 Wy sobie pomarzycie . . ja zagram . . .

 3. Gry gdzie będziemy musieli skorzystać z umiejętności szermierczych są niczym stworzone dla Wii. Na samą myśl o tym, że będziemy ścinać głowy szturmowców wszystkim chyba robi się ciepło i zaczynają przebierać nóżkami :DOby zrealizowano ten pomysł na poziomie – jeśli to się uda, olbrzymia rzesza fanów SW uderzy do sklepów kupować Wii. . .

 4. Ot to jolo – a sprzedawcy popularnych sklepow jak MM czy Mars (Saturn?) bedzie wolac – medaliony wolowe – 3,60 siem nalezy!

 5. a pamietam jak przed premiera Wii LucasArts mowil iz gra w swiecie SW na tak konsole nie powstanie. . widac ze wyniki sprzedazy zmieniaja punkt widzenia. Jak sie pierwszy raz dowiedzialem o Wii to moim pierwszym wyobrazeniem bylo granie jako Jedi / Lord Sith z mieczem w rece 😉

 6. @nofink – pamietam dokladnie te same wypowiedzi. Wszyscy mowili, ze kontroler Wii to idealne narzedzie dla gry SW z mieczami w roli glownej a Ci twardo mowili, ze nic z tego. Jak widac perspektywa duzych zyskow bardzo szbko potrafi naklonic producenta do zmiany zdania. . . a swoja droga az sie prosi o taka gre na Wii, tym bardziej ze Red Steel zawiodl jesli chodzi o walke na miecze.

 7. fajnie że cos takiego powstanie, ale oddajmy się teraz wyobraźni. . . popołudnie, włączamy konsole Wii i gramy w STAR WARS, za pomocą pilota machamy mieczem, wpada do domu rodzinka i widza Cie przed TV jak stoisz i czyms machasz. . . 😀

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here