INFORMACJA PRASOWA

Zakończył się już sezon zasadniczy 8 edycji Ligi Clan Wars. Cztery najlepsze zespoły awansowały do fazy play`off, rozgrywanej systemem Double Elimination,. Dotychczasowe zmagania klanów przedstawiały się następująco:

I runda WB
Team Delta 2 vs 3 Choas Gaming
Team Wilda D-Link 3 vs 2 Senatus PopulusQue Romanus

I runda LB
Senatus PopulusQue Romanus 1 vs 3 Team Delta

Na placu boju pozostały klany WILD, CSG oraz Tdel… i w tym miejscu kończą się także zmagania internetowe.

Walka o miejsca 1-3 odbędzie się na lanie. W porównaniu z poprzednimi sezonami zaszła jeszcze jedna, znaczna różnica. NetWars.pl nawiązał współpracę z serwisem pokerowym TLPoker.pl, który został sponsorem obecnej edycji Ligi. Obecna edycja ligi zmieniła nazwę na TLPoker.pl Clan Wars a najlepsze klany, oprócz sławy i chwały, mogą liczyć na ciekawe nagrody.

Finał, w którym zagrają trzy najlepsze klany, zostanie rozegrany 1 lipca w Poznaniu. Miejscem zmagań będzie klub internetowy e24. Jest on zlokalizowany w Centrum Handlu, Biznesu i Sztuki „Stary Browar”, położonym w odległości około kilometra od Dworca PKP.

Nagrody:
1 miejsce – SL-6466 Klawiatura Illuminated Metal x4
2 miejsce – SL-8781 Medusa Stereo Jack x4
3 miejsce – SL-8741 Ares Headset x4

Dla przybyłych graczy i obserwatorów przewidziano kilka niespodzianek. Pierwszą z nich jest możliwość oglądania najciekawszych pojedynków na żywo na dużym ekranie. W specjalnie wyznaczonym do tego miejscu będzie dostępny projektor multimedialny wraz z ekranem. Dla tych, którzy nie zdołają przybyć na lan przewidziany jest steam WaaaghTV.

Drugą niespodzianką będzie nocny turniej w trybie 1vs1, w którym udział będzie mógł wziąć każdy, kto wniesie wpisowe w wysokości 25 złotych. Turniej rozpocznie się około godziny 23:00.

Nagrody:
1 miejsce:
60% puli
Icemat Siberia In:Ear Headphone

2 miejsce:
25% puli
Steelpad 4D

3 miejsce:
15% puli

Pula to pieniądze zebrane z wpisowego minus koszt wynajęcia kafejki wyłącznie na turniej nocny.

Podsumowując:
Kto: 3 najlepsze klany
Gdzie: Poznań, ul. Półwiejska 42, klub internetowy e24
Kiedy: niedziela 1 lipca – początek 12:00 – zakończenie ok. 22:00

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. delta wygra to spokojnie 🙂 szaleje w teraz w eleminacjach do wc3 wiec z csg i wild nie powinna miec wiekszych problemow

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here