CyberTour to niewielka impreza organizowana przez Heyah Logitech Cybersport powered by Komputronik. Głównym tematem zbliżającego się turnieju są takie gry jak: Counter-Strike 1.6, Need For Speed Prostreet, Call of Duty 4 i Colin McRae Dirt. Cała impreza zostanie rozegrana w Centrum Handlowo-Rozrywkowym Lublin Plaza 13-14 czerwca bieżącego roku. Wstęp na poszczególne turnieje jest wolny. To, co powinno was skłonić do wyjazdu na CyberTour to przede wszystkim dobra zabawa jak i atrakcyjne nagrody o łącznej wartości 7.000 zł. Dla najlepszych przygotowane są takie nagrody jak: telefon Nokia Ngage + gra, Starter Heyah doładowany kwotą 500 zł, mysz Logitech Cordless desktop EX 110 czy kierownica Logitech Vibration Feedback Wheel. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na stronę Cybersport.pl

Wszystkim, którzy zastanawiają się czy warto pojechać na CyberTour polecamy relację z zeszłorocznej imprezy CyberCup 2007.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. daw007 – koleś. . . śmieszny jesteś. Rzeczywiście Mario to gra na taki turniej. Jeżeli nie ma się nic do powiedzenia, to lepiej nic nie mówić.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here