Tegoroczne eliminacje do ESWC wzbudzają wiele emocji wśród graczy. Nie powinno to nikogo dziwić. Na 20.000 metrach kwadratowych Międzynarodowych Targów Poznańskich zaprezentuje się aż 70 wystawców, a wśród nich takie firmy jak CD Projekt, Intel, Electronic Arts, Creative i wiele wiele innych. Ponadto na miejscu pojawią się wszyscy najwybitniejsi przedstawiciele gier takich jak: Counter Strike, Warcraft 3, Quake 3 oraz Trackmania Nations. Zawodnicy będą walczyć o bilety na Finały Mistrzostw Świata, które odbędą się w San Jose (USA).

Do głównych atrakcji imprezy można zaliczyć turniej F1 firmy Intel, którego zwycięzcy pojadą na dzień testowy BMW Sauber F1 Team, prestiżowe pokazy gier firmy CD Projekt i Electronic Arts i konferencję prasową promującą nową organizację gamingową D-Link PGS. To tylko części atrakcji, które czekają na was podczas Polskich Finałów ESWC.

Valhalla oczywiście pojawi się na ESWC. Naszej relacji z tego wydarzenia wyglądajcie po weekendzie. Kiedy tylko ochłoniemy po świetnie zapowiadającej się imprezie, złapiemy za klawiatury i napiszemy jak bawiliśmy się i co widzieliśmy w Poznaniu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here