Koreański serwis poświęcony tematyce elektronicznej rozrywki Game Inside w swoim reportażu z azjatyckiej edycji imprezy promocyjnej Microsoftu X06, zamieścił zdjęcia przedstawiające prezentację nowego dysku HDD dla Xboxa 360 o pojemności 100 giga.

Gorące zdjęcie przedstawia wyświetlaną z rzutnika listę nowych akcesoriów dla X360, wymieniającą między innymi kierownicę z force feedback'iem, kamerę Live Vision, napęd HD-DVD oraz 256 megową kartę pamięci. Co najważniejsze, obok tego znalazło się zdjęcie dysku twardego X360, opisanego na grzbiecie 100 GB.

Ponieważ w tej chwili jest to zupełnie świeża wiadomość Microsoft nie zdążył jeszcze wypowiedzieć się w jej sprawie. Czy jest to więc oficjalna zapowiedź nowego dysku? I czy w ogóle prawdziwa?

Z pewnością jednak coś jest na rzeczy. Pomijając już nawet głosy tysięcy zachodnich graczy, którzy domagali się wypuszczenia na rynek więszkego dysku dla konsoli Microsoftu, już wcześniej pojawiały się plotki na jego temat.

Ponieważ nic nie jest oficjalne, nieznany jest także ewentualny koszt nowego urządzenia. Porównując go jednak do ceny 20 gigowego dysku, obecnie dostępnego w sprzedaży za około 400 zł. można spodziewać się sporej metki z kilkoma zerami.

Oczekujcie kolejnych informacji na ten temat!

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułŚredniowieczny dowódca
Następny artykułEA dla PS3

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here