Niby ta nasza reprezentacja jakoś tam rokuje na przyszłość, ale nie wiadomo, jak to będzie. Nadzieja w wirtualnym świecie, bowiem powróciła właśnie legendarna seria FIFA.

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułAnioły na PlayStation 3
Następny artykułŚredniowieczny dowódca

11 KOMENTARZE

  1. „Wiele wskazuje na to, że produkcja Konami będzie lepsza od nowej FIFY. „I to mi się podoba! Wszyscy w kółko piszą, że PES 6 już zniszczył Fife, chociaż nikt w niegho jeszcze nie grał.

  2. b4rtaz, ja tam wole FIFE. „Bramkarze są jak mur. Dosłownie. Odbijają przed siebie 90% piłek. Dobitka to formalność. „Tutaj lekka przesada. Wiem o co chodziło autorowi gdy pisał to zdanie, ale troche go poniosło. Gdy pisze się recenzje nie patrzy się na tego typu drobiazgi tak wnikliwie, ale przy tego typu zdaniach warto jest się na sekunde zatrzymać.

  3. Niestety w pełną wersję FIFY jeszcze nie grałem, a szkoda, i zawetować oceny nie mogę. Chociaż po demie chciałbym, ale widać trzeba zmierzyć się z całokształtem dzieła.

  4. jak dla mnie udana gra, jednak grałem w pes 6 na konsoli i fifa 07 nie dorasta pesowi do pięt, sorry ale fizyka jest lepsza niż wcześniej ale fizyka+animacje bardziej wpadają w oko w pesie – tak samo sprawdziłem tryb multiplayer, może i jest lepszy ale brak przerwy w połowie, częsta niewiedza z kim się gra jest do niczego – tak samo menu w pesie jak dla mnie jest bardziej przejżyste i wiadomo o co chodzi, w fifie panuje takiego rodzaju nieład trzeba się do niego przyzwyczaić i jest dużo lepiej jednak myślę że do pesa jeszcze brakuje fifie. . . EA zamiast robić 2 gry w roku zrobiliby jedną świetną raz na 2 lata lub nawet rok, a tak to ani jedno ani drugie nie będzie nigdy dobre – w fifie nie widać znaczących poprawek, a w pesie owszem z każdą częścią widać zmiany i to najczęściej. . . na lepsze. dziękuję. ps. oczywiście nie chcę wzburzyć kłótni co jest lepsze bo każdy ma swój gust a o gustach się nie rozmawia, jednak staram się teraz docenić wszystkie za i przeciw obu produktom.

  5. Nie mozna powiedziec, ze FIFIE brakuje do PESa, z tego wzgledu ze to zupelnie dwie inne bajki i nie ma sensu porownywac tych gier. FIFA to arcade i jako takie jest calkiem fajne. Nie ma to glebi i realizmu PESa, ale zwlaszcza do gry na dwoch jest to dobry tytul. Ja tam lubie obie gierki i nie rozumiem po co sie klocic :PPoza tym ma ten plus, ze jest Szpakowski -mozna goscia i jego komentarzu w TV nie lubic, ale jednak w Polsce nie ma nikogo kto by umial emocje oddac tak jak on. I komentarz w polskiej FIFA jest dobry, czasem Szaranowicz walnie jakiegos suchara, czasem nie pasuje do sytuacji, ale ogolnie jest mocno na plus. Wypatrzylem jeden blad ze spalonymi – jesli dwoch atakujacych ma juz przed soba tylko bramkarza to gdy jeden poda do drugiego to jest spalony, co nie jest zgodne z prawdziwymi przepisami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here