implanty
fot. Pixabay.com

Marzymy o pięknym, białym uśmiechu jednak nie wszyscy otrzymaliśmy go od natury. W takim przypadku możemy skorzystać z pomocy medycyny estetycznej i założyć implanty. Odpowiednio dobrane do złudzenia będą przypominały nasze naturalne zęby.

Przeczytaj też: http://www.manukazdrowie.pl/jakie-implanty-zebowe-wybrac-i-gdzie-wykonac-zabieg/

 

Na czym to polega?

Czasy żółtych, nienaturalnych i nie zbyt estetycznych implantów mamy już za sobą. Obecnie przypominają naturalne zęby a odpowiednio dobrane są wręcz nie do odróżnienia. Specjalista wybierze właściwy kształt oraz odcień bieli by uzyskać oczekiwany efekt. Wstawianie implantu jest zabiegiem chirurgicznym podczas którego wszczepiany jest implant imitujący korzeń, najczęściej wykonany z tytanu lub cyrkonowe. oraz z korony która często jest porcelanowa lub ceramiczna. Istotnym czynnikiem wyboru materiały do wykonania korony jest oczywiście trwałość.Odpowiednio pielęgnowane powinny wystarczyć na długie lata. Nie zapominajmy o regularnych wizytach kontrolnych czy usuwaniu kamienia nazębnego. Istnieją również korony wykonane ze stopów metali jednak nie są polecane ze względu na estetykę. Nowoczesne implanty nie zmieniają smaków potraw ani nie mają wpływu na choroby przewlekłe. Dzięki temu właściwie każdy może poprawić stan swojego uzębienia. Sporym minusem jest w tym przypadku koszt wykonania zabiegu.

 

Gdzie wykonać zabieg?

W tym momencie zabiegi stomatologii estetycznej są wykonywane w niemal każdym gabinecie jednak warto sprawdzić opinie a także skorzystać z konsultacji. Warto postawić na wysoko wykwalifikowanego specjalistę by mieć pewność najlepiej wykonanego zabiegu a poźniej cieszyć się gwiazdorskim uśmiechem

 

Przeczytaj też: http://www.androidal.pl/wstydliwy-problem-grzybica-paznokci/33291

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here