Gracze w Stanach Zjednoczonych zaczną szturmować sklepy już 29 maja. Kiedy gra ukaże się w Europie? Tego póki co nie wiemy. Spodziewać można się jednak, iż premiery obu wydań nie będą mocno od siebie oddalone. Zapewne otrzymamy grę akurat po wypłacie, będzie więc na co wydać pieniądze. Jeśli nadal nie jesteście przekonani do tej produkcji to jej wersja demonstracyjna powinna się pojawić na Live Marketplace mniej więcej za tydzień.

Wielbiciele motoryzacji, którzy zamówią ten tytuł w przedsprzedaży otrzymają jako bonus jedno dodatkowe auto. Będzie nim Nissan Fairlady Z. Ci, którzy zdecydują się kupić edycję kolekcjonerską dostaną dodatkowe trzy wyścigówki, których nie będzie w standardowej wersji gry. Wiemy już praktycznie wszystko na temat Forza Motorsport 2. Teraz pozostaje już tylko odliczać dni do jej premiery.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. Lsita fur i grafika to glowny atut gry, szkoda ze GT zaczelo sie bawic w on-linową wersje i fury i tory trzeba bedzie kupowac w sieci, to znacznie popsulo moja opinie o tej grze ( dla mnie najlepszej gry samochodowej do tej pory ukazujacej sie na jakiejkolwiek platformie)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here