Kilka dni temu donosiliśmy o przekroczeniu magicznej bariery miliona sprzedanych 360tek w Australii (liczonej razem z Nową Zelandią). Przy okazji zastanawialiśmy się kiedy konsola giganta z Redmond przełamie kolejną barierę – czterdziestu milionów sprzedanych jednostek. Na odpowiedź nie musieliśmy długo czekać.Serwis IGN zaprezentował światu oficjalne dane, które redakcja serwisu otrzymała od Microsoftu. Wynika z nich, że w rękach graczy znajduje się już ponad 40 milionów 360tek. Jednocześnie dowiedzieliśmy się, że statystyczny gracz posiada 8,8 gry na tę maszynę.

Tym samym Microsoft wciąż utrzymuje przewagę nad swym największym rywalem – firmą Sony. Z ostatnich badań wynika, że Playstation 3 powoli dobija do 34 milionów sprzedanych jednostek. Myślicie, że w tym roku japońska korporacja dogoni albo prześcignie firmę z Północnej Ameryki? Koniecznie dajcie nam znać. My natomiast na zakończenie naszego newsa po raz kolejny pogratulujemy gigantowi z Redmond.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

8 KOMENTARZE

  1. w tym i moja 360-ka. 3 lata gwarancji,REWELACYJNE MULTI ,kupa dobrych gier mi to wystarczy. WIELKIE BRAWA MS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  2. w tym i moja 360-ka. 3 lata gwarancji,REWELACYJNE MULTI ,kupa dobrych gier mi to wystarczy. WIELKIE BRAWA MS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    😀 przyznaj sie 🙂 M$ placi Ci za reklame:)?

  3. nikt mi za nic nie płaci. Stwierdzam tylko fakty że konsola pomimo że awaryjna to dostarcza świetną zabawę. Nie jestem TROLEM jak inni co tylko widzą że xbox to szajs tylko patrzę obiektywnie. Obie konsole są świetne ale ja mam tylko 360-ke i mi ona wystarcza w zupełności. Ma dobre gry i REWELACYJNY multi . Mi to wystarcza a z ps3 to tylko czekam na wydanie „the last guardian” może kupię. pozdrawiam prawdziwych graczy a TROLOM pokazuje środkowy palec.

  4. Czemu ja wiedziałem, że pod tym newsem znajdę post „prawdziwego i legalnego gracza”. Proszę Cię skończ już nas zamęczać tego typu postami!

  5. Tylko że 3 lata gwarancji dotyczy słynnego RROD oraz błędu E74. Czytając dalej na xbox. com warunki gwarancji tej konsoli napisali o 1 rocznej gwarancji (str. 42). W niektórych krajach to podobno 2 lata (gdzieś tam przeczytane w sieci). Co do awaryjności konsol to wystarczy wpisać w google np. SquareTrade xbox360 ps3 wii reliability.

  6. wiedziałem że zleci się szarańcza co będzie strzelać z CELLa. W ps3 masz 1 rok gwary i lasery też padają. TAK JESTEM LEGALNYM GRACZEM BO MNIE STAĆ NA TO. Dzieci wiem że jest weekend ale idżcie odrabiać lekcje. Napisałem że obie konsole są świetne a tu trole już piszą. To jest domena polaczka że nie ma czegoś to będzie krytykował POLACZEK=WIELKA ŻENADA

  7. Tylko że 3 lata gwarancji dotyczy słynnego RROD oraz błędu E74. Czyli usterki która najczęściej występowała. I co łyso ci. Kolega kupił PS3 z 2 ręki za 750 zł i po 2 miesiącach strzelił laser. Koszt lasera +robocizna wyszła prawie 400 zł czyli interes życia. Bo ps3 ma tylko na wszystko 1 rok gwary. żenada !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here