Firma LucasArts zapowiedziała mikrododatek do gry Star Wars The Force Unleashed. DLC o nazwie Tatooine zostanie wydane jesienią tego roku na konsolach Playstation 3 i Xbox 360. Rozszerzenie to nowa misja, która zaczyna się w kilka chwil po ukończeniu oryginalnej przygody z Force Unleashed. Historia opowiedziana w tym DLC koncentruje się na fikcyjnych wydarzeniach. Postać, w którą wcielaliśmy się w grze zabija Dartha Vadera i zajmuje jego miejsce stając się najpotężniejszym Lordem Sithów w galaktyce. Pierwsza misja, na którą zostajemy wysłani sprowadza się do zabicia Obi Wana Kenobiego na planecie Tatooine. W trakcie zabawy zwiedzimy pałac Jabby i spotkamy się ze słynnym Boba Fettem.

Tyle wiemy na temat dodatku. Ultimate Sith Edition, które zostanie wydane w okolicach świąt Bożego Narodzenia to specjalna wersja gry, w której znajdziemy dwie plansze znane z mikrododatków – Coruscant i Tatooine.

Pod treścią naszego newsa znajdziecie pierwszy materiał filmowy promujący nowy dodatek.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. Historia opowiedziana w tym DLC koncentruje się na fikcyjnych wydarzeniach

    To zdanie brzmi trochę dziwnie, to tak jakby Star Wars było filmem dokumentalnym. Zamiast robić rozszerzenia to może LucasArts wreszcie pomyślało by o konwersji na PC? Lub jeszcze lepiej zrobili by w końcu nowego Jedi Knight?

    • Zamiast robić rozszerzenia to może LucasArts wreszcie pomyślało by o konwersji na PC?

      Konwersja na PCty będzie na jesień, ale nie dam Ci linka, żeby konkurencji nie reklamować – sprawdź sobie The Force Unleashed – Ultimate Sith Edition w google :P.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here