Jak zwykle zaczniemy od pogody. Rok temu w dużym stopniu deszcz pokrzyżował plany organizatorów Fun Day. Tym razem Moc jest z nami. Kilka godzin temu dojechaliśmy do Giżycka gdzie odbywa się tegoroczna edycja imprezy i obeszliśmy „Xboxowe miasteczko”. Póki co jest dobrze – słońce świeci, jest ciepło, a na Fun Dayu zarejestrowało się prawie tysiąc uśmiechniętych osób. Jest ich więc o ponad dwieście więcej niż rok temu.

Impreza dopiero się rozkręca, ale już część zawodników bawi się na turnieju FIFA 09, a ci którzy chcieli siedzieć na słoneczku przeszli pod grilla gdzie zorganizowano „growe kalambury”. Na fanów elektronicznej rozrywki czeka też namiot, w którym na 360tkach można przetestować tytuły takie jak Fight Night Round 4, Halo Wars, Pure, FIFA 09 czy Guitar Hero (to tylko część listy).

To jednak dopiero początek tego co ma nam pokazać polski oddział Microsoftu. W kolejce wciąż czeka pokaz (i udostępniona grywalna wersja) Forza Motorsport 3, IL-2 Sturmovik: Birds of Prey oraz Batman: Arkham Asylum (więcej na temat tej produkcji przeczytacie tutaj). Na imprezę przyjadą również przedstawiciele Techlandu. Wszyscy po cichu liczą na to, że wrocławska firma powie coś na temat Dead Island albo Warhound. Mamy również nadzieję, że jakimiś zapowiedziami zaskoczy nas Microsoft. W zeszłym roku firma ogłosiła, że tanieją jej gry first party. I choć chwilę później znów podrożały, to wszyscy mamy nadzieję, że i tym razem MS zapowie coś ciekawego.

Dziś, jako że dopiero się rozgrzewamy, relacja będzie krótka. Jutro postaramy się jednak dopaść zarówno przedstawicieli Techlandu jak i Microsoftu i namówić ich na wywiad. Oczywiście jeśli tylko powiedzą nam coś ciekawego, to ich zwierzenia prędko pojawią się na Valhalli. Póki co zostawiamy was z pierwszymi fotkami z imprezy. Oczywiście zachęcamy Wikingów do tego, by wsiedli w auto, pociąg, samolot lub inny środek transportu i zajrzeli na Xbox Fun Day.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

11 KOMENTARZE

  1. ciekawe jaki zboczeniec ubierał tą laskę 😉 nawet się biedna schylić nie może bo nagle zostanie okrzyknięta największą sensacją imprezy 😉

  2. w końcu przydała się opcja obrotu monitora z poziomu w pion ;)impreza wygląda na fajową, hostessa rzeczywiście fajną spódniczkę ma. No i ten pan w skarpetkach i sandałach – ehh tak to chyba tylko Polacy potrafią się ubrać

  3. Wszystkich, którzy nie chcą płacić M$ za coś czego w Polsce nigdy nie będzie a chcą grać przez internet zapraszam do gry poprzez program Kai – wszystko za darmo, ale można grać tylko w te gry, które mają opcję gry lokalnej (oszukuje się konsole, która myśli, że gracze grają po sieci lokalnej omijając w ten sposób Live’a). Wszystkie informacje znajdziecie tutaj:360link. blogspot. com/To bardzo proste. Rozpowszechniajcie tę informacje bo na razie gra bardzo mało ludzi. A po co płacić komuś kto z was kpi już od tak długiego czasu za coś co i tak powinno być za darmo?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here