W tym przypadku chodzi o kolejną licencję filmową wykorzystaną przez świat elektronicznej rozrywki. Na ekrany telewizorów i monitorów trafi nowy obraz studia Dreamworks – tytułowe Monsters vs. Aliens. W produkcji tej wcielamy się w bandę pięciu potworów, które ratują świat od zagłady. Tę próbują na niego sprowadzić kosmici. I to właśnie z nimi musimy walczyć, jeśli zależy nam na przetrwaniu takiego jednego gatunku, który wiele innych już wymordował (podpowiadamy, że chodzi o nas – ludzi).

Choć na temat tej produkcji nie wiemy zbyt wiele, to możemy powiedzieć, że będzie się ją dało przejść w trybie co-op. Gra zostanie wydana na następujących platformach: Xbox 360, PS3, PS2, Wii, DS oraz na pecetach. W sklepach powinniśmy ją zobaczyć w marcu przyszłego roku. Już teraz jednak do naszego newsa dołączamy trzy pierwsze obrazki z nowej propozycji Activision. Za kilka chwil zobaczycie je obok tej wiadomości.

My od siebie dodamy, że wolelibyśmy już zagrać w drugą odsłonę Stupid Invaders, a nie kolejną grę bazującą na filmie. Te z reguły są po prostu bardzo słabe. Nie przekreślamy jednak Monsters vs. Aliens już na starcie. Niebawem zobaczymy co też wyszło z tej produkcji.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here