Niecały tydzień temu po raz piąty (albo czwarty czy szósty) informowaliśmy o przełożeniu daty premiery nowego Alone in the Dark. Zgadnijcie o czym napiszemy dziś? Zgadza się. Atari znów miesza. Tym razem jednak nowa data pojawienia się gry w sklepach ma już być ostatecznym, dogadanym, zaklepanym (itd.) terminem premiery. Według przedstawicieli firmy tytuł ten w maju zobaczymy na pecetach, Nintendo Wii, PS2 i Xboxie 360.

O wersji na PS3 rzecznicy prasowi nie wspomnieli. Można więc zakładać, że chcą potwierdzić plotkę o wydaniu gry we wrześniu. Posiadacze konsoli PS3 poczekają na tę produkcję bo bardzo lubią to robić i się już przyzwyczaili.

Przy okazji boss Atari, pan Patrick Leleu na łamach francuskiego dziennika Les Echos powiedział, że jego firma ma już dość rynku i graczy hardcore. Walka o klienta w tym segmencie rynku jest już tak ostra i wymaga takiego tempa pracy, że Atari postanowiło położyć większy nacisk na gry dla casuali. Czy to dobry krok? Tego dowiemy się kiedy firma powie coś więcej na temat swoich planów, związanych z tą rozwijającą się częścią rynku.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. Jezu znowu odwołali termin? Jestem z Alone in the Dark od samego początku, skończyłem wszystkie i za każdym razem nie mogę się wręcz doczekać kolejnej. —————————————— —–Klikajcie w reklamy Google, w ten sposób pomagacie finansowo Valhalli.

  2. Jak nie chcesz pozostawać bierny, to wyłącz Valhalle, bo inne posty mogą przyprawić Cię o torsje i mdłości! Zresztą, nie chce mi się dyskutować z takimi jak ty.

  3. Ehh pamiętam pierwszą część tej gry na moim zabytkowym 386 sx z 2 MB RAM i 512 kB na karcie graficznej. . łezka się w oku kręci :>

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here