Kilka dni temu wspominaliśmy, że nowa gra od Bethesdy na wszystkich platformach znalazła już 4,7 miliona zadowolonych klientów. Fallout 3 króluje także na samej platformie PC. Według grupy badawczej NPD w dniach między 27 października, a 1 listopada najchętniej wybieraną grą na PC w Stanach Zjednoczonych Ameryki był właśnie trzeci Fallout. Na zacnej, drugiej pozycji Red Alert 3. Brązowy medal dla edycji kolekcjonerskiej Fallout 3. Potwory ze Spore prowadzą krwawą wojnę z Far Cry 2, który znalazł się w połowie stawki. Ósme miejsce dla podwójnego „deluksa” Sims 2. Pierwszą dziesiątkę zamyka kosztujący niemal 120 dolarów… Fallout 3 edycja „survival” sprzedawana wyłącznie w sklepie Amazon i Edycja Premierowa RA3. Jak widać postapokaliptyczny klimat podoba się wszystkim – w Wielkiej Brytanii przygody młodzieńca ze Schronu numer 101 pokonały nawet FIFĘ 09.

Poniżej pełne wyniki sprzedaży gier według analityków grupy badawczej NPD za okres 27 października – 1 listopada. Jako ciekawostkę przedstawiamy porównawczy materiał wideo z nowej gry Bethesdy. W sumie nic odkrywczego, bo o tym, że Fallout 3 prezentuje się najlepiej na platformie PC pisaliśmy już kilka dni temu.

Zapraszamy także do naszej recenzji gry Fallout 3.

1. Fallout 3
2. Command & Conquer: Red Alert 3
3. Fallout 3 EK
4. Spore
5. Far Cry 2
6. The Sims 2 Apartment Life
7. Nancy Drew: The Haunting of Castle Malloy
8. The Sims 2 Double Deluxe
9. Fallout 3 Edycja „Survival”
10. Command & Conquer: Red Alert 3 Edycja Premierowa

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. Po raz kolejny Bethesda udowodniła jak kiepskich ma programistów. . . żeby wersja na PS3 wyglądała gorzej od tej z 360 . . to już jest śmiech na sali.

    • Po raz kolejny Bethesda udowodniła jak kiepskich ma programistów. . . żeby wersja na PS3 wyglądała gorzej od tej z 360 . . to już jest śmiech na sali.

      Jest też druga strona medalu Sony kolejny raz udowodniło, że wyrafinowanie sprzętowe nic nie znaczy, a programiści wolą rzeczy już sprawdzone. Prawie wszyscy mają mniejszy lub większy problem z PS3 nie tylko spece z Beth. Zauważ tylko, że Obliviona na PS3 zrobili ładniejszego właśnie na tę konsolę. Czyli jeśli się chce to można. Tylko po co się wysilać?

  2. Po co zapuszczać filmik porównawczy skoro nic na nim nie widać? Materiały HD się kłaniają. Odnośnie ankiety- nie kupiłem i nie kupię, taka moja mała forma protestu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here