God of War III wzbudza naprawdę ogromne emocje. Wczoraj mogliście obejrzeć zwiastun trzeciej odsłony God of War. Trzeba przyznać, że pod względem wizualnym nowe przygody Kratosa wyglądają spektakularnie. Za analizę trailera wzięli się panowie z serwisu 1UP. Jeśli lubicie serię GoW to polecamy ten ponad 7 minutowy materiał – czyli znany już Wam trailer okraszony komentarzem redaktorów.

Dopiero po dokładnym przyjrzeniu się (i uwagach z wideoanalizy) zorientowałem się, że faktycznie podczas ataku na cyklopa nie ma żadnego wciskania przycisków – czyli nie uraczono nas tym razem QTE (Quick Time Events).

[Głosów:0    Średnia:0/5]

7 KOMENTARZE

  1. Dopiero po dokładnym przyjrzeniu się (i uwagach z wideoanalizy) zorientowałem się, że faktycznie podczas ataku na cyklopa nie ma żadnego wciskania przycisków – czyli nie uraczono nas tym razem QTE (Quick Time Events).

    Przecież tu nie ma ani słowa, że ten filmik zawiera gameplay, nie mamy żadnych napisów typu „To control creature press X buttoon”. Nie widać żadnych wskaźników życia lub magii, więc nic dziwnego, że żaden przycisk się nie pojawił. Jak dla mnie to filmik na silniku graficznym gry lub render mający udawać faktyczną grę. To jest tylko filmik mający zaciekawić potencjalnych klientów, na dodatek nic konkretnego nie mówi. Zresztą skąd ci goście wzięli pomysł na GoW’a w pierwszej osobie? W trailerze GTA IV jak przelot nad Liberty City nikt nie myślał, że będziemy grać ptakiem.

  2. Moim zdaniem filmik przedstawia gameplay ,tylko po prostu kamera jest dynamicznie poprowadzona dla lepszego efektu(no i oczywiście nie ma wskażników życia, magii itd. )a GOW bez QTE byłby jak jak Ferduś Kiepski bez piwa w ręce;), krótko mówiąc niemożliwe. A to co mówią w tym filmiku ,że(jeśli dobrze zrozumiałem)to nie jest najładniejsza gra na PS3, no sory do premiery został rok jak nie więcej także na 90% nie jest to finalna jakość, osądzać grafike bedzie można dopiero za kilka miesięcy.

  3. no sory do premiery został rok jak nie więcej także na 90% nie jest to finalna jakość

    A pamiętny trailer Killzone 2 z e3 2005? Mimo, że było to trzy i pół roku temu, Guirellasi trafnie ocenili swoje zdolności w programowaniu. Więc ci mając 1 rok też wiedzą na co ich stać. A jakości nie zaniżaliby dla marketingu (?), chyba, że wolisz czysty render. Ja przynajmniej wiem już czego mogę się spodziewać. . .

  4. Oczywiscie, ze nie jest to zaden render. Moze nie jest to gameplay, ale napewno jest to na silniku graficznym samej gry. Jesli chodzi o sama grafike to sadze, ze jest niesamowita pomimo, ze nie zachwycila naszych kazdego ja sadze, ze jest bardziej niz ok. Wedlug mnie hit

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here