INFORMACJA PRASOWA

W związku z ogromnym zainteresowaniem tegoroczną edycją WCG2007, organizatorzy postanowili zmienić miejsce lokalizacji finału. Początkowo impreza miała odbyć się w Złotych Tarasach, ale ze względu na rozszerzenie puli gier, a co za tym idzie spodziewany znaczny wzrost ilości widzów na imprezie, spowodował, że finały odbędą się w CH Blue City w Warszawie. Do dyspozycji graczy i kibiców oddanych zostanie ponad 4000 m²! Po raz pierwszy w historii polskich eliminacji WCG, finały odbędą się z tak dużym rozmachem.

„Blue City to najlepsze centrum handlowe na potrzeby organizacji imprezy o takiej skali w Warszawie. Dwa lata temu organizowaliśmy finał polskich eliminacji w CH Blue City. Dzięki temu przekonaliśmy się do ich dużego zaangażowania widocznego na każdym etapie realizacji projektu. Pozytywne doświadczenie jaki wynikły z naszej współpracy, skłoniły nas do podjęcia decyzji o nawiązaniu współpracy z CH Blue City po raz kolejny, ale tym razem na dużo większą skalę”. – mówi, Przemysław Moraczewski, generalny koordynator polskiej edycji WCG2007.

World Cyber Games to największy i najbardziej prestiżowy na świecie turniej gier elektronicznych na świecie. Organizowany od 8 lat zasłużył sobie na miano e-sportowych Igrzysk Olimpijskich. Od pierwszej edycji ideą przewodnią jest, aby rozgrywki były nie tylko platformą rywalizacji ale przede wszystkim okazją do spotkania i poznania ludzi, którzy mieszkając w różnych częściach świata mają jedną wspólna pasję. Dlatego też są to mistrzostwa bez ograniczeń wiekowych, językowych, religijnych czy narodowościowych. Więcej informacji na: www.wcg2007.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here