Do dziś nie mogę wyjść z podziwu dla Batman: Arkham Asylum. Na ogół gry z „superbohaterami” rodem z komiksów są co najwyżej średnio udane. B:AA był dla mnie perełką ubiegłego roku. Miejmy nadzieję, że Arkham City będzie godnym następcą. We wrześniu obszernie pisaliśmy, że w nowych przygodach Człowieka-nietoperza pojawi się między innymi Calendar Man i Riddler, a środowisko gry będzie aż pięciokrotnie większe od tego z Arkham Asylum. Dziś mamy kolejną porcję wieści o Arkham City, które wypłynęły na jednym z forum poświęconym grze, a więc nie muszą być w 100 procentach prawdziwe. Najwyżej będziemy z czasem weryfikować te dane. Tak więc proszę wziąć na to poprawkę.

Ujawniono, że Batman będzie się mógł pochwalić nowym wachlarzem ciosów – Gacopyrz będzie w stanie powalić nawet trzech przeciwników naraz. Nasz nietoperzowaty protagonista będzie mógł wspinać się na wszystkie obiekty (budynki) co ma przypominać grę Assassin’s Creed II. Jak pewnie kojarzą fani komiksu Bruce Wayne jest doskonałym gimnastykiem i wedle ujawnionych informacji w grze Batman będzie mógł wykonywać różne „manewry”. Ponoć nasz bohater będzie mógł… unikać kul przeciwników.

W to ostatnie ciężko nam jednak uwierzyć.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

  1. Na pewno część z tego jest w 100procent prawdy bo o tym wspominali twórcy, ale mam obawy ja bo Batman był fajny bo był taki „ciężki” przywalił w mordę to aż huczało a teraz co? Jakieś kombosy jak z Devil May Cry?

    • Na pewno część z tego jest w 100procent prawdy bo o tym wspominali twórcy, ale mam obawy ja bo Batman był fajny bo był taki „ciężki” przywalił w mordę to aż huczało a teraz co? Jakieś kombosy jak z Devil May Cry?

      Albo dostanie „palec Boga” i „kopnięcie Chucka Norrisa” 😛

  2. Bruce nie „Brcue” :)Co do jedynki, mam takie samo zdanie jak ty – świetna gra. Jeśli dwójka będzie chociaż na tym samym poziomie, to będzie warta swojej ceny bez wątpienia

  3. WOW !!!Ależ mnie tu dawno nie było ! Wiem wiem – może nie w porę i nie na temat, ale : co tu się działo ?! Pamiętam, że ostatni raz gdy tu byłem użytkownicy sami sobie zrobili weekendowe granie w jakimś newsie ( ponieważ strona z newsami zamarła ), później nijak nie mogłem wbić na stronę, czy to z PC, czy z komórki, a w sieci krążyły ploty i upadku . . . Widzę, że to tylko chwilowy kryzys był !)Nie chcę rozdrapywać ran, ale czy z valhalla.pl wszystko ok ?!

  4. Kliknąłem na TAK mimo, że grając w poprzednią część musiałem zrobić formata (koniec bety Win7) i mimo zgrania save’ów nie działały. Dużo ludzi pisało o tym na forum producenta, jednak na nic, a sama gra nie była tak dobra, żebym musiał wszystko od nowa przechodzić. . .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here