O tym, że najnowsza, piąta odsłona serii The Elder Scrolls będzie naprawdę “wypasiona” pod względem wizualnym wiemy nie od dziś. Gra oparta na nowym silniku zwanym Creation Engine ma być naprawdę wyjątkowa. Wierzymy na słowo szczególnie, że na trwających właśnie targach Gamescom 2011 w wypowiedzi dla serwisu NowGamer pan Pete Morgan z Bethesdy radośnie zakomunikował podczas dyskusji dotyczącej kreatora postaci, że zacytujmy: Mamy teraz atrakcyjne kobiety w naszej grze!.

Bardzo nas cieszy, że oprócz pięknych widoków będą też… piękne babki. To nie wszystkie informacje o Skyrim. Z tych bardziej konkretnych – w tej samej rozmowie z NG pan Morgan powiedział, że mapa (świat gry) w Skyrim będzie tej samej wielkości co w Oblivionie, ale świat Skyrim zostanie lepiej wykorzystany, bogatszy w szczegóły itp. Znajdziemy też też znacznie więcej questów oraz ciekawych lokacji.

Ostatnio ogłoszono także, że Skyrim w wersji na PC korzystać ma z usługi STEAM (Steamworks), a kilka dni temu Todd Howard z Bethesdy oznajmił, że wersja na komputery osobiste będzie wyglądać znacznie lepiej niż jej konsolowe odpowiedniki. Zdradził również, że po pracach nad Fallout 3 zastanawiali się, czy nie poczekać z nową odsłoną serii TES na konsole nowej generacji.

Jak widać zdecydowano inaczej i w Skyrima zagramy już w listopadzie. Na PC oraz konsolach Xbox 360 I Playstation 3.

No dobrze, a co z tą gwiazdą z Holywood? W grze usłyszymy Maxa von Sydowa.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. Obudził mnie pies na dworze szczekająca bestia żeby ją, odpalam tableta wchodzę na V a tu newsy jeeeeee jee jjeee i od razu fajno jest 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here