Wydany pod koniec tego roku Left 4 Dead bardzo szybko zdobył serca (mózgi?) fanów elektronicznej rozrywki na całym świecie. Często narzekano jednak na to, że jest to kolejny tytuł, który można bardzo szybko skończyć. Naturalnie produkcja ta nastawiona jest na zabawę w trybie wieloosobowym, ale niektórzy złośliwcy tacy jak my muszą się przecież do czegoś przyczepić.

Serwis Shacknews donosi jednak, że już wkrótce powinniśmy móc pobrać pierwszy mikrododatek do produkcji Valve. Jeden z pracowników firmy (Chet Faliszek) zdradził, że „niebawem” dowiemy się czegoś nowego na jego temat. W tej chwili wiemy tylko, że w rozszerzeniu znajdą się nowe scenariusze do przejścia. Zostaną one wydane tego samego dnia na pecetach i Xboxie 360. W przypadku komputerów osobistych mikrododatek na pewno pobierzemy za darmo. Nie wiadomo jednak jak sprawa zostanie rozwiązana na konsoli Microsoftu. Amerykańska korporacja nie jest znana z tego, że rozdaje za darmo coś, na czym może zarobić.

Valhalla oczywiście będzie trzymała rękę na pulsie. Kiedy dowiemy się czegoś nowego, dowiecie się również o tym i wy. Wyglądajcie naszych newsów.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

7 KOMENTARZE

  1. Niech no w końcu wydadzą te SDK to się dopiero posypia „DLC” :] Już w kolejce czeka scenariusz – hipermarket z „Dawn of the Dead”.

  2. Ech zakochałem sie w tej grze od pierwszego co-opa. Mam nadzieje, że rzucą więcej niż jedną nową mapę i kilku inaczej ubranych zombiaków. ps: posiadaczy wersji konsolowej chętnych na co-op zapraszam na pw.

  3. Niech no w końcu wydadzą te SDK to się dopiero posypia „DLC” :] Już w kolejce czeka scenariusz – hipermarket z „Dawn of the Dead”.

    Prawdopodobnie zostanie wydany w dniu premiery pierwszego mikrododatku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here