Graliście w Prey? Przygody porwanego przez kosmitów Indianina Tommy’go to jedna z najdłużej produkowanych gier w historii branży. Zapowiedziana bodajże w 1995 roku gra przeszła wiele zmian i ostatecznie pojawiła się w sprzedaży w 2006 roku na pecety, Mac’i i konsolę Xbox 360. Dziś wiemy, że Human Head Studios szykuje drugą część Prey’a. Chris Rhinehart przy okazji ujawnienia tego porjektu powiedział, że zacytujmy: Prey 2 pozwoli graczom poznać nowe fakty z uniwersum Prey oraz zaoferuje „szybką akcję” w otwartym, obcym świecie. A co z konkretami? Wiadomo już z całą pewnością, że tytuł ten nie będzie działał na silniku id Tech 5 – choć krążyły takie plotki. Prey 2 nadal będzie korzystał z technologii od pana Carmacka, ale będzie to ten sam silnik (zapewne po sporych modyfikacjach) co w pierwszej części gry.

Wiadomo także, że Prey 2 będzie miał nowego protagonistę. Najprawdopodobniej bohaterem gry będzie agent federalny znajdujący się na pokładzie samolotu pasażerskiego, który rozbił się o statek kosmiczny – ten sam, który porwał Tommy’ego w pierwszej odsłonie gry.

Prey 2 pojawić się ma na platformach: PC oraz Xbox 360 i Playstation 3. Poniżej świetny teaser. Oby gra była równie dobra.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

  1. No i to jest wiadomość przez duże „W”. Prey był świetny. Wciągał jak bagno. Tylko żeby ta „szybka akcja” nie okazała za szybka i za wielka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here