Street Fighter IV, tworzona przez Capcom kontynuacja chyba najbardziej znanej serii bijatyk wszech czasów, ukaże się w Europie 20. lutego przyszłego roku na PlayStation 3, komputerach osobistych oraz Xboksach 360. Już teraz wiemy jednak, że konsolowi fani „mordoklepek” w klasycznym stylu będą mogli tego dnia zaopatrzyć się w kolekcjonerską edycję czwartego SF.

Wydanie to zostanie rozszerzone o kilka ciekawych przedmiotów. W każdym pudełku, obok samej gry, znajdą się bowiem figurki przedstawiające Ryu oraz Crimson Vipera i płyta DVD z filmem anime w standardzie High Definition, stworzonym specjalnie na potrzeby gry oraz kilkoma jej zwiastunami. Poza tym, do edycji kolekcjonerskiej dołączana będzie również instrukcja w formie komiksu, pomagająca opanować ruchy takich postaci, jak Viper, Abel, El Fuerte oraz Rufus. Jakby tego było mało, zakupienie poszerzonego wydania Street Fighter IV zapewni ekskluzywny dostęp do mini-dodatków, możliwych do pobrania z internetu. Niestety, na ten temat nie podano żadnych szczegółów.

Ciekawi was pewnie jeszcze o ile droższe będzie to cudo od zwyczajnej wersji. Na chwilę obecną możemy jednak powiedzieć tyle, że nas również, bowiem i w tej kwestii Capcom póki co milczy.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here