Posiadacze konsol Sony Playstation 3 od dłuższego już czasu, delikatnie mówiąc, wyczekują premiery drugiej odsłony strzelaniny Killzone. Niestety studio Guerilla Games wystawia fanów gier wideo na ciężką próbę. Ostatnio przekazywaliśmy zaskakującą wieść, że KZ2 nie będzie wymagał instalacji. Dziś możemy podać oficjalną (miejmy nadzieję, że już nic nie zmienią) datę premiery. Killzone 2 zadebiutuje na sklepowych półkach już 27 lutego przyszłego roku. Tak więc musimy jeszcze uzbroić się w cierpliwość na dwa miesiące.

To nie wszystkie informacje o tej produkcji. W naszym pięknym kraju Killzone 2 zostanie wydany w polskiej, tak zwanej kinowej (napisy) wersji językowej. Jesteśmy na tak. Poniżej możecie obejrzeć dwa nowe wywiady, które przybliżą wam kilka aspektów gry – techniczny i artystyczny. Polecamy!

A jeśli nie macie jeszcze Playstation 3 to dziś macie ostatnią szansę aby wygrać konsolę w naszym konkursie – Zapraszamy!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. Mam czas do marca, żeby w końcu zdobyć nextgena. . . miejmy nadzieję, ze LCD’ki jeszcze potanieją 🙁 obszerną zapowiedź K2 możecie znaleźć w najnowszym NIJO (12 stron polecam). Życzę powodzenia i trzymam kciuki za polonizację.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here