Alan Wake był całkiem niezły. Twórcy przez lata podgrewali atmosferę wokół swojej gry i nie dziwne, że ostatecznie tytuł ten sprawił nam mały zawódponieważ w ostatecznym rozrachunku dostaliśmy nie „psychologiczny thriller”, ale raczej monotonną zręcznośćiówkę. Alan Wake sprzedał się słabo, ale Finowie z Remedy nie mają zamiaru się poddać. W wywiadzie dla serwisu Eurogamer przedstawiciel firmy powiedział, że trwają prace nad nowym Alanem W. co ciekawe, aby zacytujmy: nie wywoływać zamieszania nie bedzie to druga odsłona przygód pisarza, ani kolejne DLC. Nie wiemy zatem, czy powrócimy do miasteczka Bright Falls. Kto wie? Może dostaniemy prequel?

Kiedy gracze dostaną nowego Alana Wake? Pan z Remedy stwierdził enigmatycznie, że nie ma jeszcze określonej platformy sprzętowej, ani daty wydania, ale najprawdopodobniej tytuł ten pojawi się w sprzedaży jeszcze tej jesieni.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

7 KOMENTARZE

  1. że co „Alan Wake był całkiem niezły”,dostaliśmy nie „psychologiczny thriller”, ale raczej monotonną zręcznośćiówkę. QRWA ale trolllllll to napisał . Cieciu ALAN był ,jest i będzie boski. Chciałbyś taką monotonną grę na inne systemy. MEGA TROLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL LLLLLLLLLLLLLLL. Pokaż mi 2 taką grę z takim klimatem i doskonałą fabułą. A efekty świetlne w ALANIE są najlepsze jakie kiedykolwiek stworzono. hłehłe MONOTONNA HAHAHAHAHAHAHATROLUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU UUUUUUUU.

  2. Wyłącz Caps Locka biedne dziecko bo duże literki i tak powagi twoim komentarzom nie przynosząale cóż różne bydło jest w sieci i z każdym trzeba żyć. Primo AW powstawał lata i miał być wydarzeniem wyjątkowym. Bóg raczy wiedzieć ile razy zmieniano koncepcję (AW miał mieć nawet otwarty swiat jak GTA w pewnym momencie) i skończyło sie na średniej klasy zręcznościówce co docenili gtracze (nie)kupując jej w astronomicznych ilościach. Moja opinia o AW wcale nie jest odosobniona co możesz zauważyć jeśli używasz google’a chociażby. Klimat AW sprowadza się do kilku żenujących sztuczek. Pograj sobie w pierwsze Silent Hille z łaski swojej. I na koniec – jak nie potrafisz formułować myśli nie obrażając innych to się pożegnamy. W sumie to żałosne widzieć taką reakcję na odmienną opinię, ale cóż. . . A per Cieć to do swojego ojca mów, a nie do mnie.

  3. może by tak ktoś wypierdolil stąd tego głupiego gnoja? Wy dyskutujecie zawsze z gównem zamiast spuszczać wodę w klopie żeby spłynęło.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here