Fani nadal z irytacją i nadzieją czekają na drugą odsłonę przygód Jade i uroczego świniaka Pey’a i wygląda na to, że niestety nie mamy co liczyć na rychłą premierę dwójki. Na pocieszenie Ubisoft ogłosił, że na początku przyszłego roku do cyfrowej dystrybucji w usługach Xbox Live i Playstation Network trafi odświeżona wersja jedynki. Co dostaniemy? Gra, jak obiecują twórcy będzie w pełni zremasterowana – Beyond Good&Evil hulać będzie w rozdzielczości 1080p, poprawione zostaną tekstury oraz dźwięk i, co chyba najważniejsze, poprawkom zostaną także objęte modele postaci. Kultowa gra Michela Ancela dostanie też wsparcie dla Achievementów i Trofeów.

Nic nie wspomniano o cenię, ale zapewne odświeżony BG&E będzie wart każdych pieniędzy.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. Tak, to prawda. BG&E to jedna za najpiękniejszych gier jakie zostały kiedykolwiek wyprodukowane. Czysta elektroniczna poezja. Znów nabrałem chęci na skończenie tego cudeńka po raz nie wiem już który.

  2. Co prawda w HD wydanie tej gry mozna dzisiaj zagrac na byle PC, jednak i tak popieram inicjatywe. Wielu graczy bedzie mialo okazje po raz pierwszy zagrac w to cudo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here