INFORMACJA PRASOWA

W skład obu Wydań Kolekcjonerskich wchodzą:

pełna wersja gry BioShock;
dodatkowa płyta ze ścieżką dźwiękową z gry;
dodatkowa płyta z materiałami o powstawaniu gry;
kolekcjonerskie, metalowe pudełko;
unikalna figurka Big Daddy'ego;
całość zapakowana w jeden, niepowtarzalny box

Już od dzisiaj można zamawiać w naszym sklepie internetowym www.sklep.cenega.pl następujące wydania:

angielską, kolekcjonerską wersję gry na PC; w cenie 179,90 złotych
polską, kolekcjonerską wersję gry na PC; w cenie 179,90 złotych
polską, standardową wersję gry na PC; w cenie 99,90 złotych
angielską, kolekcjonerską wersję gry na Xbox 360; w cenie 279,90 złotych
angielską wersję gry na Xbox 360 w metalowym pudełku; w cenie 259,90 złotych

Informację na temat polskiej premiery gry zostaną podane wkrótce.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

10 KOMENTARZE

  1. Nie rozumiem dlaczego gry polonizowane podczas wydawania na PC nie mogą zostać również spolonizowane w wydaniu na Xboxa. . . A najśmieszniej wygląda porównanie ceny edycji pecetowej (100 zł) z xboxową (260 zł).

  2. wiesz ale ja za kompa dałem 3 K a Xo to 1,5 K, M$ musi sobie odbić za zaniżone ceny sprzętu. Mnie ciekwai jak to jest ze na pc wersja kolekcjonerska jest drozsza o 80 zł a analogiczna wersja na Xa o 20 :/

  3. Plus – gry na konsole sa conajmniej ciut bardziej klopotliwe w developingu (a co za tym idzie – bardziej kosztowne) od pecetowych. Trza je optymalizowac do bolu. Co nie znaczy, ze mnie taka roznica cenowa i tak nie rozwala.

  4. Roznica cenowa jest olbrzymia i niestety nic nie wskazuje na to, by miala sie w najblizszym czasie zmniejszyc. A tak z innej beczki – gdzie cena standardowego wydania na Xboxa? Czyzby Cenega nie miala go w ofercie? 😛

  5. Różnica w cenie wynika z tego, że wydawca chcąc wydać swoją grę na konsole musi wykupić jeszcze licencje od MS. Proces tworzenia gier na x360/ps3 jest też bardziej skomplikowany stąd cena gier na konsole nowej generacji jest większa o 10$ od ceny gier z poprzedniej generacji . Dochodzi do tego też niska cena gier na PC w Polsce stąd potem mamy takie wielkie różnice w cenie pomiędzy grami na PC a konsole w naszym kraju.

  6. Cóż, ceny gier na PC zostały przystosowane do polskich kieszeni, ceny gier na konsolę – nie. Za 260 zł mógłbym przynajmniej wymagać tego, by gra była spolonizowana (kinowo). . . EDITBioShock – $49. 99 x 3 ~ 150 złPlatform: PC BioShock – $59. 99 x 3 ~ 180 złPlatform: Xbox 360Jak widać można sprzedawać gry w Polsce taniej niz na zachodzie. Ale grom na X-a należy oczywiście zawyżyć cenę, bo Polacy są bogatym narodem w końcu. . .

  7. Ja bym powiedzial, ze proces tworzenia na konsole wymaga mniej klopotliwej optymalizacji, poniewaz system jest zamkniety. Sam sie troche grafika 3d bawilem i np to co zrobilem u mnie na nvidii u kumpla na ati bez poprawek chodzic nie chcialo. Uprierdliwa robota. Podejzewam, ze im bardziej skomplikowany projekt, tym gorzej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here