Oczywiście żartujemy sobie, ale fakt pozostaje faktem, że wydawca zapowiedział nową, dość innowacyjną produkcję. Podczas Edinburgh Interactive Festival na jej temat kilka słów powiedział sam Yves Guillemot. Założenia tej produkcji przypominają te, które znamy już z LittleBigPlanet. Nowa gra będzie więc w zasadzie li tylko olbrzymim, złożonym narzędziem, które umożliwi graczom stworzenie swoich własnych elektronicznych przygód.

Naszym celem jest sprawienie, że konsumenci staną się kreatorami. Musimy sprawić, że gracze znajdą się w świetle reflektorów i rozpoznają swoją kreatywną stronę tym samym nasi konsumenci będą prawdziwymi gwiazdami” – mówił Guillemot.

To w zasadzie wszystko co wiemy na temat tego projektu. Ani jego data premiery, ani tytuł ani docelowe platformy nie są znane. Sam pomysł jest jednak ciekawy i na pewno do niego wrócimy, gdy dowiemy się czegoś nowego.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. W takim razie licze na to, iz ow produkt bedzie zmierzal na Xboxa 360. LittleBigPlanet to jedna z nielicznych bardzo ciekawych gier na PlayStation 3, ktorych nie dostaniemy na zadnej innej platformie i Ubisoft moglby to choc troche osłodzic posiadaczom Trzystaszescdziesiatek 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here