INFORMACJA PRASOWA

Chcąc zachować niepowtarzalny klimat tytułu postanowiliśmy pozostawić oryginalne, angielskie głosy postaci, lokalizując jedynie napisy.

Nasi programiści do końca pracowali nad poprawieniem problemu pojawiania się niezsynchronizowanych napisów, który był sygnalizowany przez fanów gry na całym świecie. W dniu dzisiejszym możemy już potwierdzić, iż synchronizacja polskich napisów w grze została poprawiona, dzięki czemu polscy gracze będą mogli czerpać 100% przyjemności w zabawie z najlepiej ocenianą grą ostatnich lat!

Bioshock to prawdziwa rewolucja w gatunku strzelanek, która na zawsze zmieni Twoje spojrzenie na FPSy. To żyjące, unikatowe i nieprzewidywalne doznanie, jakiego jeszcze nie widziałeś na ekranie swojego monitora. Witamy w FPSie nowej generacji!

OPIS GRY:

Kiedy Twój samolot rozbija się o lodowatą powierzchnię oceanu, pod wodą odkrywasz tajemnicze miasto Rapture, ukryte w morskiej toni. Stworzone z myślą o utopijnym społeczeństwie, złożonym z najlepszych naukowców, artystów i przemysłowców, teraz jest tylko groteskowym cieniem, pełnym przemocy i nieszczęścia. Po usłanym trupami Rapture poruszają się grupy poszukiwawcze – potężni wartownicy, strzegący bezpieczeństwa dziewczynek, które żerują na ciałach zmarłych w poszukiwaniu tajemniczej substancji. A genetycznie zmutowani mieszkańcy miasta atakują na każdym kroku…

BioShock to prawdziwa rewolucja w gatunku strzelanek, która na zawsze zmieni Twoje spojrzenie na FPSy. To żyjące, unikatowe i nieprzewidywalne doznanie, jakiego jeszcze nie widziałeś na ekranie swojego monitora. Witamy w FPSie nowej generacji!

WIĘCEJ INFORMACJI O GRZE:

– Strona o grze: http://www.cenega.pl/gra_opis.php?ID=2988
– Strona oficjalna: http://www.2kgames.com/bioshock/
– Zamów grę: http://sklep.cenega.pl/index.php?m1=cart&act=add&p_id=2988

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here