INFORMACJA PRASOWA

Sam & Max: Sezon 1 to kompletne wydanie wszystkich sześciu odcinków, które złożyły się na pierwszą część perypetii niesamowitej pary detektywów – ubranego w garnitur psa Sama i zwariowanego królika Maxa. Postacie znane z klasycznej serii gier przygodowych powracają w nowej produkcji, która – chociaż graficznie nie do pomylenia ze starymi hitami – zachowuje wszystkie wyjątkowe cechy poprzedników – rewelacyjny humor, świetne, błyskotliwe dialogi i wciągający scenariusz.

W Polsce gra ukaże się w podwójnej wersji językowej – polskiej i angielskiej. Polska wersja językowa będzie co najmniej równie zabawna jak wersja oryginalna. Gracze odnajdą w grze mnóstwo aluzji do znanych postaci polskiej polityki i show-biznesu. Wśród osób użyczających głosów w polskim dubbingu znaleźli się m.in. Wojciech Mann, który wcieli się w postać psa Sama oraz Jarosław Boberek, podkładający głos do postaci Maxa, znany szerszej widowni z roli posterunkowego w serialu „Rodzina Zastępcza”.

Gra Sam & Max: Sezon 1 ukaże się w Polsce na przełomie września i października, w podwójnej wersji językowej i w cenie 99,90 PLN. Więcej informacji na stronie www.gram.pl/SamAndMax

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. Mann z jego fatalną dykcją może jedynie powalić grę. Słuchanie go w piątki w Trójce to, przy całym szacunku dla jego wiedzy i profesjonalizmu, koszmar. A wszystko przez jego wymowę, która woła o pomstę do nieba. Coś mi się wydaje, że CD Projektowi bardziej zależało na znanym nazwisku, które można wyryć złotymi literami na pudełku niż na dobrej polskiej wersji, niestety. . .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here