W tej chwili demo dostępne jest jedynie dla posiadaczy Xboxów 360, ale już wkrótce (nie wiemy kiedy) trafić ma także na Playstation Network. Po jego pobraniu możemy przez 30 minut dawać z siebie wszystko w typowym skate parku. Wcześniej jednak dowiemy się jak działa autorski system trików „flick-it”. Najlepsze przejazdy możecie nagrywać i umieszczać w sieci. I to w zasadzie wszystko, co wiemy na temat tego dema. Momentalnie przypomniała nam się jednak fenomenalna wersja demonstracyjna Tony Hawk Pro Skater 2 na komputerach osobistych, w którą graliśmy całymi dniami, zamiast chodzić do szkoły (nie zachęcamy do opuszczania zajęć czy załatwiania „lewego” zwolnienia lekarskiego potrzebnego w pracy).

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. Pamiętam demko THPS 2:) Minuta jazda na skateparku w Marsylli:) Klawisze C,V,B i jazda na górną krawędź sciany obok pochylni do wanny:) Ahh i te manualy:)

  2. Trochę nie na tema ale ważne: „Firma Microsoft poinformowała o obniżce cen sprzedawanych w Polsce konsol Xbox 360. Równocześnie ogłoszono wprowadzenie do sprzedaży nowego modelu Elite. Od 24 sierpnia 2007 nowe ceny na naszym rynku będą wyglądały następująco:Xbox 360 Premium 1449 złXbox 360 Core 1149 złWersja Elite wyposażona w 120 GB dysk twardy oraz wbudowany port HDMI pojawi się w sugerowanej cenie detalicznej 1849zł. “Bardzo cieszymy się, że możemy zaoferować polskiemu Klientowi konsolę Xbox 360 w nowej, niższej cenie. ” – powiedział Jakub Mirski, Marketing Manager w Microsoft. „Obniżka ceny konsoli to wspaniała wiadomość dla wszystkich pragnących wkroczyć w świat gier i rozrywki wysokiej rozdzielczości”. „

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here