O Star Wars: The Old Republic po raz pierwszy wspomnieliśmy kilka dni temu. Oczywiście już wcześniej krążyły plotki o nowym projekcie twórców KotORa, ale sądziliśmy (i mieliśmy nadzieję), że chodzi o trzecią część wielkiego hitu. Okazuje się jednak, że SW:TOR nie wypadł nagle „sroce spod ogona” i nad tym projektem panowie z BioWare rozmyślają i ślęczą od ponad… dziesięciu lat. Takimi rewelacjami podzielił się ze światem w wywiadzie dla serwisu VG247 pan Ray Muzyka z BioWare. Muzyka dodał również, że Star Wars: The Old Republic to największy i najbardziej ambitny projekt za jaki wzięli się do tej pory. W nową grę w uniwersum Gwiezdnych Wojen zaangażowanych jest około pięciuset pracowników. Niestety Muzyka powiedział też coś co może zaniepokoić fanów Knights of the Old Republic:… ludzie pytają dlaczego nie robimy trzeciej części KotORa, ta gra to dla nas KotOR 3,4,5,6,7,8,9.

Cieszymy się, że nowy projekt jest tak ogromny, przemyślany i w ogóle. Tylko, że słowa Raya M. praktycznie przekreślają szanse na powstanie trzeciej części „Rycerzy starej Republiki” w najbliższej przyszłości (o ile w ogóle!). Wielka szkoda – nie każdy lubi gry MMO. Dwa dni temu wspominaliśmy o wideoprezentacji SW:TOR. Zachęcamy także do obejrzenia pierwszej galerii z gry. Styl graficzny nowego MMO od BioWare nie wszystkim przypadnie do gustu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. Niech robią mmorpga jak chcą, ale żeby przedkładać to nad kotora? Bardzo chciałbym zobaczyć trzecią część na konsolach obecjen generacji no i pctach. Kotor 1 był świetny na xboxie. Co im zależy zrobić kotora na xa i ps3 🙁 MMO i MMO każdemu ślinka cieknie na sukcesy Blizzarda, a my na tym wychodzimy jak Zabłocki na mydle

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here