INFORMACJA PRASOWA

Rozgrywka w grze karcianej Wiedźmin koncentruje się na walce dwóch graczy, a akcja skupia się na wędrówkach wiedźmina i jego potyczkach z rozmaitymi monstrami. Celem każdego z grających jest pokonanie najgroźniejszych potworów i zdobycie jak największej sławy. Aby tego dokonać, należy umiejętnie korzystać ze specjalnych zdolności bohaterów znanych z „Sagi o wiedźminie” i bez wahania powierzać Geraltowi śmiertelnie niebezpieczne zadania. W tym starciu może być tylko jeden zwycięzca.

W pudełku znajduje się wszystko, co potrzebne aby zagrać w 2 do 4 osób (110 kart, 24 żetony Złota, znacznik Wiedźmina, Sakiewka oraz instrukcja). Przewidywany czas rozgrywki wynosi od 30 do 90 minut (zależnie od liczby graczy).

Gra pojawiła się dziś w sprzedaży w salonach Empik, w pozostałych sklepach dostępna będzie od 22 października. Jej cena to 59,90 PLN.

Gra karciana jest oczywiście w pełni niezależna od gry komputerowej – Wiedźmin, której premiera ma miejsce w dniu 26 października. Więcej informacji o grze komputerowej Wiedźmin – pod adresem www.thewitcher.com

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here