Harisson nie sprecyzował czego dokładnie można się spodziewać, ponieważ w tej chwili Nintendo skoncentrowane jest na tym aby gra ukazała się w planowanym terminie i była dopięta na ostatni guzik. Możemy jednak liczyć na dodatkowe levele – cokolwiek to znaczy, bo w końcu Zelda jest grą bardziej otwartą. Czym tak naprawdę będzie DLC dla Zeldy na Wii mamy się dowiedzieć w niedługim czasie po premierze gry w USA.

Czemu tylko posiadacze Wii mogą się spodziewać dodatkowego kontentu? Przede wszystkim spowodowane jest to nową usługą Nintendo Wii Connect 24, dzięki, której konsolka ma być przez 24 godziny na dobę podłączona do sieci. Zdaniem Nintendo, posiadacze Wii będą mogli w każdej chwili otrzymać na przykład nowe informacje od wielkiego N na temat przygotowywanych gier.

Jedyną dobrą wiadomością dla potencjalnych nabywców wersji na Gamecube’a jest to, że wbrew wcześniejszym doniesieniom, grgę będzie można kupić nie tylko przez Internet, ale również w zwykłych sklepach. Tylko czy taka wiadomość zrekompensuje brak bonusów,do świetnie zapowiadającej się Zeldy? Chyba nie bardzo.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here