Pierwsze informacje na temat Bordelands pojawiły się we wrześniowym numerze Game Informer Magazine. Redaktorzy czasopisma opisują nową grę Gearbox Software. Będzie ona mieszanką tytułu RPG i strzelanki, osadzoną w klimatach science-fiction. Z pierwszych opisów wynika, że będzie to gra typu „Diablo spotyka Mad Maxa”.

Produkcja ta pojawi się na komputerach osobistych, Playstation 3 oraz Xboxie 360. W tej chwili potwierdzono już, że w tytuł ten zagrają cztery osoby w trybie kooperacyjnym. I to już w zasadzie wszystko co wiemy na jego temat. Redakcja Valhalli bardzo lubi takie klimaty więc będziemy zaglądali tu i tam w poszukiwaniu kolejnych wiadomości na temat Borderlands. Kiedy tylko dowiemy się czegoś nowego odpowiednia wiadomość pojawi się na naszych łamach.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. Wreszcie zaczyna coś się dziać. Będzie Fallout 3. Zapowiadają Westlands. Do tego dorzućmy ten tytuł i kilka mniej lub bardziej znanych produkcji które obiły mi się o uszy. Nareszcie. Dość już elfów i krasnali. Idą na urlop. Teraz pora na SF. Doczekałem się 🙂

  2. Postnuklearne klimaty to to , co mutanty takie jak ja lubia najbardziej :)Tego, jak zombiakow – nigdy za wiele :)F3, Rage od id software, Borderlands. . . eh. . . idzie dobre.

  3. „Diablo spotyka Mad Maxa”Klimat Mad Maxa – ok! jak najbardziej!Diablo – o żesz w mordkę jeżozwierza! Tylko nie to. Słowem: jestem mocno ‚umiarkowany’ co do tej produkcji, ale że interesuję się szeroko pojętą fantastyką (zarówno klimaty post-nuklearne, jak i elfy/krasnoludy) to będę się starał śledzić losy tej gierki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here