Akcja gry będzie ukazana z perspektywy trzeciej osoby a postać, którą będziemy sterowali to…predator. Prawdopodobnie nie wcielimy się ani w obcego ani w kosmicznego marine’a. Pozostaje nam tylko polowanie na przedstawicieli tych dwóch „ras” naszym ulubionym kosmitą z dreadami. Do naszej dyspozycji oddane zostanie typowe uzbrojenie tego wojownika. Postrzelamy więc z działka zamontowanego na ramieniu czy użyjemy pięknych „pazurków” do przebijania swoich wrogów. Wiemy również, że pozycja ta nagradzać będzie wojoników, którzy przestrzegać będą kodeksu honorowego predatorów. Im bardziej honorowi będziemy tym lepszy sprzęt otrzymamy w następnych misjach (chodzi tu głównie o pancerz i broń).

W grze znajdzie się również multiplayer choć ten może być ograniczony jedynie do przechodzenia Aliens vs Predator z kolegą w trybie kooperacji. To wszystko najprawdopodobniej znajdzie się na płycie UMD, która trafi do sklepów pod koniec tego roku. Oficjalnej daty premiery wciąż jednak nie znamy.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. Ta gra z dwoma częściami AvP na peceta nie będzie miała zapewne nic wspólnego. IMHO to jest zwyczajne odcinanie kuponów od filmu (który pewnie hitem na miarę Alien, czy Aliens nie będzie).

  2. empeck, a skąd wiesz ? jakieś info czy tylko Twoje przeczucie ?bo wg. mnie się mylisz . . . sam fakt, że grę robi ta sama grupa co na PCeta, która to wersja była genialna

  3. Nie wiem 🙂 podejrzewam. Choćby stąd, że gra ma być wzorowana na filmie Aliens vs. Predator, który w Stanach Zjednoczonych trafi do kin 25 grudnia 2007 roku. Dlatego też, że postacią grywalną będzie jedynie Predator (wg mnie najsłabsza klimatem postać piecowego AvP1/2 – gra Marinem to był czysty horror, poziom adrenaliny sięgał zenitu przy każdym zakręcie korytarza, by nie wspomnieć momentów w których ‚odzywał się’ czujnik ruchu. Gra obcym była bardzo specyficzna – chodzenie po ścianach, ukrywanie się, ataki z zaskoczenia. Wśrót tych postaci gra Predatorem momentami sprawiała wrażenie gry ‚one man army’ i dla mnie nie miała takiego klimatu jak pozostałe). Pomimo tego, że grę tworzy Rebellion Software, mam wrażenie że tytuł ten nie będzie miał zbyt wiele wspólnego z klimatem pecetowych strzelanin, choć oczywiście nie przeczę, że może to być tytuł grywalny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here