Electronic Arts przyznało, że tworzy kolejną część megahitu Burnout. Poprzednie odsłony gry zasłynęły z niesamowicie widowiskowych kraks i bardzo dynamicznego modelu jazdy, zbierając pochlebne opinie zarówno wśród graczy, jak i recenzentów.

Jakiś czas temu Burnout: Revenge ukazał się na Xboxie 360, ale trudno było go nazwać prawdziwie next-genowym projektem. Twórcy z Criterion Games wzięli po prostu kod gry ze starego Xboxa i dopisali kilka nowych linijek. Nawet mimo tego odświeżony Burnout wyglądał świetnie i z miejsca stał się jednym z najładniejszych wyścigów na 360-tkę.

Tym razem nie ma mowy o recyklingu. Criterion Games przygotowuje pełnoprawnego następcę Revenge. „Burnout 5 zupełnie zmieni wizerunek serii” – zapowiada Alex Ward, twórca i pomysłodawca serii. „Żeby dostarczyć prawdziwą next-genową rozgrywkę, napisaliśmy kod gry zupełnie od podstaw” – dodaje.

Już nie możemy się doczekać. Criterion podczas tej generacji pokazało jak tworzyć szokujące grafiką gry. Aż strach pomyśleć, jak będzie wyglądał Burnout 5 pisany pod nowe konsole!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

9 KOMENTARZE

  1. „Burnout 5 zupełnie zmieni wizerunek serii” – zapowiada Alex Ward, twórca i pomysłodawca serii. znaczy sie w grze bedzie juz tylko crash mode??ta gra z odslony na odslone ma coraz mniej wspolnego z wyscigami

  2. Jedno mozna powiedziec o panach z Cryteca – sa leniwi. Tlumaczenie, ze 3 (6rdzeni) procesory i karta graficzna na poziomie 7800 lub 7 rdzeni i podobnej jakosci karta graficzna – nie pociagna ich engine, to trzeba miec tupet. Niech znajda podobnego PC. . . Swoja droga PS/PS2/PS3 to chyba nigdy nie pociognie Crisys – skoro i tak nie uzywa zadnego DX. . .

  3. No właśnie teraz gdy wejdzie DX10 i path do Crysisa na ten directX to niestety Konsole będą musiały znów składać pokłony PC’tom. .

  4. mowcie co chcecie ale zakup konsoli staje sie coraz bardziej kuszacy i mowie to ja, zwolennik peceta 😉 oczywiscie kuszacy nie oznacza konieczny i dla mnie pewnie taki pozostanie, zawsze jest nadzieja na dobre konwersje

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here