Jak wyrazić swój szacunek dla zmarłego niedawno legendarnego twórcy? Można ustawić opis w swoim komunikatorze, dodać zdjęcie na popularnym portalu społecznościowym lub… zmienić ubranie postaci w grze. Możliwość taką zapowiedziało Electronic Arts.

Już niebawem w Battlefield Heroes pojawią się dwa kostiumy związane z twórczością Michaela Jacksona, po jednym dla każdej z frakcji. Royal Army otrzyma charakterystyczny biały garnitur, znany z teledysku „Smooth Criminal”. Dla National Army przygotowano z kolei skórzane wdzianko z utworu „Bad”. Początkowo mówiono o cenie 3 dolarów za jeden zestaw, jednak ostatecznie EA potwierdziło, iż będą one całkowicie darmowe.

„Trybut” ze strony Elektroników został odebrany bardzo różnorodnie. Z jednej strony wielu odniosło wrażenie, że firma korzysta z szumu medialnego, jaki powstał po śmierci artysty. Z drugiej zaś jest to prosty hołd, w ramach którego nie można zarzucić, że wydawca próbuje zarobić na całej sprawie. Kostiumy powinny pojawić się w sklepie BH już na dniach.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. To chyba oczywiste, ze zeruja na smierci Jacksona. Zreszta tak samo jak wszystkie inne firmy, ktore widza ze mozna na tym zyskac. Corporation. . . co tu wiecej mozna powiedziec?Hold to by byl gdyby wypuscili te kostiumy za darmo (choc jak dla mnie to i tak dziwna forma). . . . przeciez nikt im nie broni tego zrobic.

    • To chyba oczywiste, ze zeruja na smierci Jacksona. Zreszta tak samo jak wszystkie inne firmy, ktore widza ze mozna na tym zyskac. Corporation. . . co tu wiecej mozna powiedziec?Hold to by byl gdyby wypuscili te kostiumy za darmo (choc jak dla mnie to i tak dziwna forma). . . . przeciez nikt im nie broni tego zrobic.

      Początkowo mówiono o cenie 3 dolarów za jeden zestaw, jednak ostatecznie EA potwierdziło, iż będą one całkowicie darmowe.

      ktos nie czytał całego newsa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here