Do tej pory posługiwała się nimi firma THQ. Według doniesień, które można znaleźć w Internecie nowym właścicielem praw do marki MotoGP stał się Capcom. Japończycy od razu zapowiedzieli, że posługując się nimi na zasadach wyłączności wydadzą gry na wszystkie możliwe platformy i stworzą peryferia bazujące na najbardziej popularnej lidze wyścigów motocyklowych. Prawdopodobnie jeszcze w tym roku zobaczymy pozycję 2008 MotoGP na Xboxie 360, Playstation 3, PS2, Nintendo Wii i pecetach. Oczywiście Valhalla będzie wypatrywała jakichkolwiek konkretnych newsów na jej temat. Kiedy tylko dowiemy się czegoś ciekawego przeczytacie o tym i wy.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

5 KOMENTARZE

  1. Dobrze się dzieje bo przez długi czas brakuje odświezonego symulatora wyścigów motorowych. Capcom napewno wykona to najlepiej.

  2. Ja bym chciał grę o motocyklach coś na miar Test Drive Unlimited. Jeździc sobie po jakiejś zaje. . . fajnej wyspie to by było coś:)

  3. Panowie ta gra może być świetna a wogóle to mam nadzieje że firma Capcom nie spartoli trybu multiplayer i będzie można grać przez ip. A wogóle to są fani takich gier. Zapraszam na forum polskiej ligi moto gp

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here