Tydzień temu do rozdania była gra Moto GP 08. Niestety, muszę napisać to szczerze, chyba szanownych Wikingów odstraszył fakt, że ich wynurzenia – „growy życiorys” będzie zamieszczony w newsie. Mimo, że nowinka miała bardzo dużą oglądalność (w samej mini-ankiecie wzięło udział 47 osób) to zgłoszeń było tyle, że… można je policzyć na palcach jednej ręki. Oj cieniutko z waszym zaangażowaniem! No, ale nic to! Dziś znowu mamy dla was grę komputerową. Tym razem jednak nie będziecie musieli nic pisać. Koniec z tym. Wystarczy, że odgadniecie o jaką grę chodzi.

Poniżej znajdziecie fragment z jednego z naszych artykułów dotyczących tej produkcji. Osoba, która jako pierwsza poda w komentarzu prawidłowy tytuł otrzyma pocztą grę, która jest tematem zagadki oraz niespodziankę! Gotowi? Oto pierwszy fragment. Jeżeli nie odgadniecie to o godzinie 23:00 zamieścimy kolejny fragment z artykułu dotyczącego tej produkcji. Zakończenie naszej zabawy przewiduję jutro na godzinę 23:00. Poniżej fragment – zgadujcie!

Dla tych, którzy nie lubią odkrytego terenu ciekawą propozycją mogą okazać się mapy na których będziemy toczyć walki uliczne (…)

Update: Grę Frontlines: Fuel of War oraz grę niespodziankę otrzymuje barto. Proszę odpowiedzieć na wysłaną PMkę

[Głosów:0    Średnia:0/5]

35 KOMENTARZE

  • Cooking Academy ? 🙂

   Frontlines: Fuel of Wara moze konkurs, który nie polega na uzywaniu wyszukiwarki? 🙂

   Właśnie taki był i jak możesz przeczytać pies z kulawą nogą nie chciał brać udziału. Chyba zbyt wielką wiarę pokładasz w internetowym community 😉

 1. Wdała mi się literówka w słowo czyżny :> Oczywiście chodziło o czyżby, nie edytuje posta bo wiem czym to się może skończyć.

 2. nie brałem udziału, bo w tamte 36 godzin nie miałem czasu, ani gra mnie nie interesowała. Jak widać, pisać na kolanie mało kto lubi. . .

 3. oj wuju bez ściemy powiedzmy to sobie jasno zobacz tutaj jakie cuda-niewidy wypisywali forumowicze http://www.valhalla.pl/?m=komentarz&tid=15388. A jak się skończyło? Redakcja zapierpapier w weekend. Może jest inaczej?Ty sam nie wiesz czego chcesz Tak to wygląda. To co kiedyś napisalem pod jednym z blogów Wojtka G o forumowiczach itepe, choć z tym to ma średnio coś wspólnego, no może troche, nadal jest aktualne 😀

 4. Userzy wpisywali cuda niewidy, tylko redakcja nic nie odpisała. . . moja propozycja przeszła bez echa ze strony administracji. A przynajmniej nic o tym nie wiem. Że redakcja robi w weekend? Hmm, sami chciali V w weekend, a ze nikt się godny stanowiska nie zgłosił, to co poradzę?Czego chcę? żeby konkursy były fair. Niech będą nagradzane wiedza, umiejętności, a nie technika copy+paste. Wiesz, jakos nie podobają mi sie konkursy, w wyniku których, 60% nicków laureatów nawet nei obiły mi się na uszy, a rejestracji dokonano dzien po ogłoszeniu konkursu. . . .

 5. Wiesz, jakos nie podobają mi sie konkursy, w wyniku których, 60% nicków laureatów nawet nei obiły mi się na uszy, a rejestracji dokonano dzien po ogłoszeniu konkursu. . . .

  Ty naprawdę nie rozumiesz czym jest komercyjny serwis o grach? Czy tylko udajesz?

  • Ty naprawdę nie rozumiesz czym jest komercyjny serwis o grach? Czy tylko udajesz?

   Ty naprawde nie wiesz czym jest prywatna opinia? Tym bardziej mi sie nie podoba słowo „komercyjny” 😉

 6. Czyli, ze co? Że jak dopiero teraz obczaiłem ten konkurs to już po ptokach? Hmmm. . . . szkooooooooda w takim razie. Za to gratuluje zwycięzcy :)A nie, to Wujo wygrał, to mu nie będę gratulował, bo to kanciarz 😀 Siedzi przyklejony do tego monitora, szkła w pinglach jak denka od butelek, na jednym + 10 dioptrii, na drugim – 10 dioptrii 😛 Hyhyhy. . . wygrał konkurs Red Alert bo zagadałem z Katmayem. Sie rozbestwił widzę 😛

 7. Naprawdę nie zauważyliście, że zwycięża osoba, która JAKO PIERWSZA poda prawidłową odpowiedź ?Poza tym, wujo, są prostsze konkursy polegające na np, wysłaniu smsa, czy napisaniu imienia i nazwiska twórcy spore. W ogóle mi nie przeszkadza ten konkurs, kto pierwszy, ten lepszy :}

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here