Oczywiście nie zachęcamy do alkoholowych libacji! Nic z tych rzeczy. Bycie w „stanie wskazującym” nie jest tym co pochwalamy. Ale nasze flaszki nie wywołają u was skutków ubocznych. Tydzień temu grą numer jeden był Mirror’s Edge 2D. Dziś polecamy kilka innych ciekawych produkcji. Część prezentowanych gier zasugerował nam Wiking wujo444. Dziękujemy! Na pierwszy ogień idzie Achilles. Dzielny, choć arogancki ponad wszelką miarę syn króla Peleusa i nimfy Tetydy krwawo rozprawia się z wrogami! Kolejny tytuł to znane i lubiane dwie części Samorosta (1 i 2). Jeśli lubicie strzelać z łuku to polecamy Bowmaster Prelude.

Na koniec prawdziwa klasyka! Przed wami Galaxian, wywołujący nostalgię Bomb Jack oraz uwaga! DOOM. Ostatnio pisaliśmy o 15 urodzinach hitu od id Software. Teraz możecie zagrać w ten klasyk przez duże „K”.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

12 KOMENTARZE

  1. dziżas, osio, czemu dałeś tego prelude? to bubel kosmiczny. . . znacznie bardziej cenie sobie Bowmana 2 :Pale fajne rzeczy wygrzebałeś z joe ;)kolabor666 – poczekaj. . warto 😉

  2. Ja osobiście dziękuję za link do Samorosta. Gry która ma tak psychodeliczny klimat, i to jeszcze we flashu, dawno nie widziałem 😀 Kto jeszcze nie grał temu gorąco polecam!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here