INFORMACJA PRASOWA

Mamy ogromną przyjemność poinformować, że CD Projekt ponownie okazał się niekwestionowanym liderem tego plebiscytu. Co więcej, po raz kolejny firma otrzymała najbardziej prestiżowe wyróżnienia: dla najlepszego dystrybutora i najlepszej gry roku (Company of Heroes: Kompania Braci). Nagrodę otrzymała także gra Gothic 3, za najlepszą lokalizację ubiegłego roku. Oprócz tego dwa wyróżnienia odebrała firma Microsoft – za najbardziej innowacyjną grę i najlepszą grafikę. W obu tych kategoriach zwycięzcą została gra Gears of War.

W sumie na 7 kategorii, w których przyznawano w tym roku wyróżnienia, CD Projekt i dystrybuowane przez firmę gry otrzymały aż 5 Imperatorów! Jest to o tyle ważne, że wyboru zwycięzców dokonali sami czytelnicy Imperium Gier Wirtualnej Polski, czyli Internauci, gracze, klienci kupujący gry.

Wszystkim, którzy brali udział w plebiscycie, bardzo dziękujemy! Szczegółowe informacje na stronie http://gry.wp.pl/filtr;0,0;x;_imperatory;core.html.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

  1. CDP jako jedna ze starszych firm w branży pognała do przodu przez ostatnie 3 lata. Teraz dodać jeszcze Zyski od CDPR, i kolejny skok do przodu. Cenega, wg mnie drugi na polskim rynku wydawca nie powinna jednak byc pomijana, bo to też solidna firma. Ale takich EK jak CDP wydaje nie ma nikt xD

  2. Z calym szacunkiem dla CD Projekt, bo to na prawde porzadna firma, ale plebiscyt, w ktorym najbardziej innowacyjna gra zostaje Gears of War, nie nalezy do zbyt wiarygodnych ;D

  3. Jak to mowia – jedz g. . miliony much nie moga sie mylic! 🙂 Nie twierdze ze GoW to gra zla , ale do innowacyjnosci jej daleko, ale coz. . przypomina mi sie plebiscyt w korym nagrode za najlepsza grafike dostal World of Warcraft- najlepszej grafiki nie mial, ale popularnosc tak. . ( zabijcie mnie nie pamietam co to za plebiscyt byl dokladnie)

    • Jak to mowia – jedz g. . miliony much nie moga sie mylic! 🙂 Nie twierdze ze GoW to gra zla , ale do innowacyjnosci jej daleko, ale coz. . przypomina mi sie plebiscyt w korym nagrode za najlepsza grafike dostal World of Warcraft- najlepszej grafiki nie mial, ale popularnosc tak. . ( zabijcie mnie nie pamietam co to za plebiscyt byl dokladnie)

      Może najlepsza grafika w swoim gatunku?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here